Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

seat toledo 1,9tdi kontrolka swiec zarowych

03 Oct 2006 18:10 8488 11
  • Level 12  
    Witam problem polega natym iz po 25 sekundach zapala sie kontrolka swiec zarowych i mruga wszystko wyglada na sprawne i działa bez zarzutu gdzie szukac problemu? prosze o wskazuwki.
  • Level 37  
    Jeśli faktycznie wszystko jest sprawne- to jest to bład przypadkowy /do wykasowania/.Jest jeszcze dość ciepło i różnica w odpalaniu moze być niewielka/ w przypadku spalenia jednej świecy/. Jeśli po 3 skasowaniu błąd powróci to warto rozpiąć przewód równoległego zasilania świec i sprawdzić je /podłączając na chwilę każdą osobno do + akumulatora/.Brak poboru prądu przez dowolną- to zakup i wymiana całego kompletu.
  • Level 12  
    świece sprawdzałem sa ok.
  • Level 17  
    Mrugająca kontrolka świec żarowych oznacza że są błedy zapisane w sterowniku silnika , a nie że sie swiece spaliły.
  • Level 37  
    Wykasować na VAG-u zapisane błędy, tylko porządnie bo będa wracać.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    przechodzilem to w swoim tdi, jezeli sprawdziles swiece, to zobacz czujnik temp i czujnik wody w filtrze paliwa
  • Level 26  
    Kolego co znaczy wykasowac "tylko porządnie bo będa wracać"??Mi sie zdawalo, ze jest jedna metoda wykasowania?
  • Level 37  
    Też o to pytałem "kolegów" ,na 3 wizycie w serwisie VW z tym samym mruganiem kontrolki świec. Myślę że Wiesiek chciałby, podobnie jak ja wyjechać i nie wracać do fachowców "od kasowania" 3 razy.
  • Level 12  
    temat zakonczony był to bład komputera .dziekuje za sugestje i pomoc