Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JAK PODŁĄCZYĆ LINIE TELEFONICZNĄ DO ALARMU PARADOX ESPRIT

04 Paź 2006 12:38 1881 3
  • Poziom 19  
    Witam, mam taki problem jak podłączyć linie telefoniczną do centrali Paradox Esprit 738ULT. I jakie komendy musze wpisać aby po zadziałaniu alarmu centrala dzwoniła do mnie przez około 20s. Interesuje mnie tylko i wyłącznie zawiadomienie o alarmie. Pozdrawiam i proszę o pomoc. [/b]

Post był raportowany.
    Nie używaj dużych liter w tytule. [h]

Dodano po 37 [minuty]:

na tyle co wiem to na początku musze uaktywnić rodzaj raportowania, ja wybiore zwykł i potem numer telefonu 1SMA. Gdy będzie alarm to po pięciu srkundach zadzwoni do mnie tel, będzie dzwonił przez 40s potem 20s przerwy. jak długo będzie tak dzwonił??. Jak wpisać do centrali rodzaj raportowania:
    ENTER + kod instalatora + [10][8][6]+ i teraz wpisać [11] czy [12], chce ustawić na raportowanie zwykłe + ENTER. Pozdrawiam
  • OptexOptex
  • Poziom 11  
    A co mówi instrukcja..?
    Linie tel to RING i TIP - wyjście do R i T, tryb monitoingu poiadamianie osobiste DTMF, w kodach alarmów z linii które mają być raportowane muszą być wpisane wartości.. ilość prób ustawia się w osobnej komórce - numer sprawdź w arkuszu programowania..
    Pozdr
    Artur
  • OptexOptex
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    po mojemu najlepiej będzie jak wpisze raportowanie zwykłe a potem numer telefonu na jaki ma dzwonić. Tylko nie wiem jak długo on będzie dzwonił, jak to ustawić. Pozdrawiam