Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siłownik klapy bagażnika + centralka zamka centralnego !!!!!

04 Paź 2006 20:02 4548 4
 • Poziom 11  
  Witam.
  Jak podłączyć siłownik zamka centralnego do tylnej klapy bagaznika, przy zastosowaniu centralki zamka.
  Posiadam autoalarm MagiCar oraz zamek centralny Tesora. Ale centralkę zamka odpiołem jako zbędną, gdyż centralny podpiołem pod autoalarm. Teraz chciałbym założyć 5 siłownik w klapie bagażnika bez tworzenia schematu z elektroprzekaźników, tylko wykożystać centralkę zamka. centralka jest 8-pinowa. Siłownik jaki chcę zastosować jest typu slejw. W podłączeniu chciałbym wykorzystać 2 kanał transmisji. I teraz czy z 2 kanału transmisji mogę jednocześnie otwierać i zamykać bagażnik. Czy np. otwierać a zamykać głównym przyciskiem pilota wraz z całym samochodem.
 • Poziom 32  
  Raczej ta druga opcja. Biały podłącz do kanału dodatkowego, niebieski do siłownika klapy, zielony siłownika do zielonego wszystkich siłowników. Efekt będzie taki, że zamykają się drzwi i klapa, a klapa otwiera się kanałem dodatkowym.
 • Poziom 11  
  Jak rozumiem to biały 7 sterownika zamka tzn. ten pomiędzy brązowym a białym. i podłączm tylko 2 przewody ze sterownika tak ?
 • Poziom 32  
  Dowolny biały, one są połączone równolegle diodami w sterowniku. Oczywiście oprócz białego i niebieskiego podłączasz zasilanie, czerwony i czarny.
 • Poziom 11  
  Witam coś mi to nie działa. Ale znalazłem starą centralke oryginalną z Mazdy 626 z 83 roku. W jaki sposób mam ją podłączyć by sterować zamykaniem tego bagażnika ??
  Poniżej załączam schemat. Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu Go i sposobności podłączenia w sposób opisany na początku wątku ?

  Siłownik klapy bagażnika + centralka zamka centralnego !!!!!