logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

wybor glosnikow - czesc 2

ciubas 04 Paź 2006 21:42 980 4
REKLAMA
  • #1 3085823
    ciubas
    Poziom 22  
    witam,

    a wiec tak posiadam wzmacniacz technics su-v45a

    chce zakupic glosniki, zastanawiam sie nad:

    http://www.allegro.pl/item131441557_kolumny_technics_sb_cd120.html

    http://www.allegro.pl/item131238269_super_kolumny_technics_sb_cs65_bcm.html

    i moze te: http://www.allegro.pl/item131685240_kolumny_sony_70_watt_model_ss.html

    dysponuje dosc mala kwota, tak 150 - 200zl z przesylka

    prosze o pomoc w wyborze.

    pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc!


    oraz z ciekawosci jak beda graly te z tymi zmianiami:

    http://www.allegro.pl/item131427236_altus_75.html
  • REKLAMA
  • #2 3086056
    Gilotyn@
    Poziom 30  
    altusy odpadają z uwagi na to że mają nie orginalne niskotonowce które zagrają bardzo lipnie z uwagi na słaby głonsik i kompletne jego nie dobranie w zastosowanej obudowie. Co do kolumn do 200zł można by polecic np: Alton 70 lub 80 ( na allegro można je wyrwać coś w okolicach 200zł , lub jak sie uda altusy 75 ale tylko na orginalnych głośnsikach. Napisz nam jeszcze w jakim pokoju to ma grac ( ile m2).


    pozdrawiam Gilotyn@
  • REKLAMA
  • #3 3086292
    ciubas
    Poziom 22  
    pokoik malutki 2,5x2,5 m2

    podlaczone do komputera, z tego co sie dowiedzialem 3 drozne maja ladniejszy dzwiek, wiec takich szukam.

    muzyki glownie slucham srednio "cicho", (przy tych starych glosnikach galka nie jest rozkrecona bardziej niz 1,5 (poltora)/10) a bardzo glosno bardzo zadko.

    myslalem o glosnikach do 50cm wysokich

    czyli akurat tak zeby w innym pokoju nie przeszkadzac, przy zamknietych dzrzwiach (mam teraz stare videotony, peklo zawieszenie glosnikow niskotonowych koszt naprawy przekracza ich wartosc)
  • REKLAMA
  • #4 3086965
    altusman
    Poziom 17  
    myślałem że wylicytowałeś tamte Perfect ale widzę że jednak nie,co do tego że trójdróżne "grają lepiej" to jest to bardzo ogólne stwierdzenie i nie zawsze się sprawdza.Jest wiele dobrych udanych konstrukcji zespołów dwudrożnych.
  • #5 3089461
    ciubas
    Poziom 22  
    niestety nie udalo mi sie, tamte poszly za 285zl a inne byly kup teraz za 280zl i jak kliknalem na kup teraz to napisalo ze zostaly juz sprzedane:/

    zreszta dobrze ze nie udalo sie kupic, bo cena jest dla mnie zbyt wysoka, nie mam az takich wymagan.

    a co do tych glosnikow co podalem, te technicsy ze wcisnietymi membranami, beda zle graly czy beda ladnie graly?

    pozdrawiam

    a co powiecie na te:
    http://allegro.pl/item131214031_kolumny_jamo_studio130_sub_do_kina_i_ni_tylko.html
REKLAMA