Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Praca dla doświadczonego ELEKTRONIKA (zach-pomorskie)

InterCadr 05 Paź 2006 15:51 2350 12
    InterCadr
    Poziom 10  
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna koordynowanie działu elektroniki tzn. za jakość techniczną produktów firmy, testowanie oraz usuwanie usterek płyt do montażu podzespołów elektronicznych, kontakty z klientami oraz dostawcami w kraju i za granicą.

Od Kandydatów oczekujemy:

* wykształcenia technicznego (preferowane elektroniczne);
    * bardzo dobrej praktycznej znajomości zagadnień elektronicznych (Obwody elektroniczne, Testowanie i wykrywanie usterek, naprawa podzespołów elektronicznych, Mikroprocesory itp);
    * doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    * bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
    * dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań;
    * gotowości do częstych wyjazdów (4-5 razy w roku kilkudniowe wyjazdy do centrali firmy za granicą);

Pracodawca oferuje:

* ciekawą, stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;
    * stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!!!) ;
    * możliwość podniesienia kwalifikacji poprzez liczne szkolenia przeprowadzane w kraju jak i w centrali firmy za granicą;

Praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem mieszczącej się w Lipianach koło Pyrzyc (woj. zachodniopomorskie).
    Firma zajmuje się produkcją urządzeń elektrotechnicznych takich jak prostowniki akumulatorowe, ładowarki, nagrzewnice itp. (poniżej zdjęcie chargera [prostownika] Dania)

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie
    CV w języku angielskim i polskim wraz z listem motywacyjnym na adres email:
    rekrutacja(malpa)intercadr.pl

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
    InterCadr Sp. z o.o.
    ul. Królowej Jadwigi 35/1, 70-432 Szczecin
    tel. 091 434 33 77, tel/fax. 091 434 33 88

www.intercadr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.
  • IGE-XAO
    glurak
    Poziom 25  
    Co oznacza "bardzo atrakcyjne wynagrodzenie " ? To raczej pojecie wzgledne. Od 10 lat pracuje jako specjalista od hardware w Niemczech.
    Jakiego wynagrodzenia moglbym sie spodziewac ?
    euromatic
    Poziom 21  
    jak to ile?
    minimalna krajowa. Bez urazy, ale zdjęcie tego prostownika świadczy o tym, że mieliście kiepskiego konstruktora. Ten obraz to obraz nędzy i rozpaczy jaki widuje się w supermarketach. Trafo, dwie diody na pająka i pudełko.
    Ja prowadzę swoją działalność, mogę wam zaprojektować sprzęt 21 wieku którego wygląd spowoduje wzrost sprzedaży o 1000 %
    pozdrawiam
  • IGE-XAO
    InterCadr
    Poziom 10  
    Zdjęcie przedstawia jeden z prostowników znajdujących się w ofercie firmy, który jest jednym z mniejszych. Słaba jakość zdjęcia nie świadczy o prostocie tego urządzenia, bo jego konstrukcja nie ogranicza się tylko do tego co widać.

Atrakcyjne wynagrodzenie oznacza wynagrodzenie jako ciężko zdobyć osobie pracującej na takim stanowisku, w Polsce. I niema być to osoba mająca jakieś potężne zaplecze teoretyczno-merytoryczne, a osoba która zna się na takich rzeczach praktycznie.

Wszelkie informacje pod telefonem (091) 4343388
    bestler
    Admin DIY, Automatyka
    Tu nie chodzi o jakość zdjęcia, lecz raczej o prostotę urządzenia jakie jest na tym rysunku...

Ja szukam pracy w charakterze elektronika, automatyka, elektryka ( a najlepiej powiazanej ze wszystkimi dziedzinamina raz. Moje aktualne źródlo dochodów (serwis spawarek) jest beż zadnych perspektyw rozwojowych niestety i szukam pracy w jakiejś większej firmie. Zostały mi jeszcze dwa lata studiów dziennych wiec narazie nie ma zbyt wielu możliwości zarobkowych.

Paweł
    leszczu
    Spec od TV
    No faktycznie przedstawione wyżej urządzenie....nie należy do cudów techniki- jednakże może przedstawiciel firmy zamieści coś z asortymentu "górnej półki"....wtedy będzie już pewne odniesienie..
    pozdrawiam
    august_
    Poziom 27  
    bestler napisał:
    Tu nie chodzi o jakość zdjęcia, lecz raczej o prostotę urządzenia jakie jest na tym rysunku...

Co jest złego w prostych urządzeniach?
    leszczu
    Spec od TV
    No nic nie jest złego ale jakoś to urządzenie nie idzie w parze z opisem całości...
    pzdr
    euromatic
    Poziom 21  
    august_ napisał:
    bestler napisał:

Co jest złego w prostych urządzeniach?

Nic złego nie jest w prostych urządzeniach. Chodzi o "wymagania" dla człowieka który będzie zajmował się tak prostymi urządzeniami.

* wykształcenia technicznego (preferowane elektroniczne);
    * bardzo dobrej praktycznej znajomości zagadnień elektronicznych (Obwody elektroniczne, Testowanie i wykrywanie usterek, naprawa podzespołów elektronicznych, Mikroprocesory itp);
    * doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    * bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
    * dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań;
    * gotowości do częstych wyjazdów (4-5 razy w roku kilkudniowe wyjazdy do centrali firmy za granicą);

Może nie mam w tym przypadku racji, ale kilka razy współpracowałem z kilkoma firmami przy opracowywaniu prototypów różnych urządzeń. Takich jak automatyczne nalewaki do piwa, reklamy, itp.

Zawsze był ten sam problem, jeden człowiek musiał wszystko im wymyśleć, opracować i zbudować. Choć moim zadaniem było opracowanie części elektronicznej i oprogramowania to zawsze musiałem się zajmować także mechaniką....ponieważ specjaliści z tych firm ( w zasadzie tylko pomysłodawcy i handlowcy) nie znali się na niczym. jedyne co potrafili bezbłędnie robić to wyliczenia zysków jakie przyniesie im produkt.
    Dla przykładu:
    Za główną płytę do stacjonarnego ciśnieniomierza krwi którą sam opracowałem , oprogramowałem najwyższa kwota jaką oferowali to 400 zł przy koszcie elementów na poziomie 350 zł.
    i w dodatku mój serwis tych urządzeń na mój koszt.

Czytając ogłoszenie pracodawcy odnoszę wrażenie , że szuka "Złotej rączki" do wszystkiego i w dodatku dyspozycyjnego.

To na tyle, pozdrawiam wszystkich i przepraszam jeśli kogokolwiek uraziłem.
    august_
    Poziom 27  
    InterCadr napisał:
    Zdjęcie przedstawia jeden z prostowników znajdujących się w ofercie firmy, który jest jednym z mniejszych. Słaba jakość zdjęcia nie świadczy o prostocie tego urządzenia, bo jego konstrukcja nie ogranicza się tylko do tego co widać.

Atrakcyjne wynagrodzenie oznacza wynagrodzenie jako ciężko zdobyć osobie pracującej na takim stanowisku, w Polsce. I niema być to osoba mająca jakieś potężne zaplecze teoretyczno-merytoryczne, a osoba która zna się na takich rzeczach praktycznie.

Wszelkie informacje pod telefonem (091) 4343388

Szanowni Państwo, jako, że jesteście tylko pośrednikiem w szukaniu pracowników/pracy itp i tylko i wyłącznie na tym zarabiacie - śmiem twierdzić, że nie możecie wypowiadać się że prostownik jest dobry, tylko mniejszy...

Co do wynagrodzenia - osobie z wykształceniem technicznym trudno zdobyć wynagrodzenie 1000zł - rozumiem, że o taką kwotę chodzi?

Dodano po 8 [minuty]:

euromatic napisał:
    To na tyle, pozdrawiam wszystkich i przepraszam jeśli kogokolwiek uraziłem.

Nikogo nie uraziłeś, bo masz całkowitą rację - źle zrozumiałem Twoją wypowiedź.
    Wracając do tematu - tak niestety jest, że zostali sami handlowcy i marketingowcy, którzy próbują wydoić tych, którzy jeszcze stąd nie wyjechali.

Cała reszta nie umie nawet policzyć ile kosztują elementy na zbudowanie urządzenia. A pracy to już się przecież nie liczy, bo po co?
    Ludzie chcą ceny z Chin a jakość dobrą... i tak ciężko to zrozumieć, że się nie da... przykra sprawa...
    glurak
    Poziom 25  
    No tak... jednak lepiej zostane w Niemczech pomimo niezbyt atrakcyjnego wynagrodzenia :D Zreszta firma nie raczyla mi odpowiedziec, widac 10 lat praktyki to za malo.
    gacore
    Specjalista Automatyk
    Tylko google....
    Oto ta firma:
    ul. Pyrzycka 44
    74-240 Lipiany POLSKA
    Telefon : 091/578-83-90
    Fax : 091/564-53-28
    E-mail : bt(malpa)inelco.com
    www.inelco.com
    InterCadr
    Poziom 10  
    Witam.

Jestem osobą, która dodała na tym forum to ogłoszenie.

Widze że dyskusja nie potoczyła się w odpowiednim kierunku.

Jeśli chodzi o tą rekrutacje to wynagrodzenie jest atrakcyjne jeśli brać pod uwage jedną z powyższych wypowiedzi o 1000 zł netto. Napisze krótko i zwięźle. Wynagrodzenie oferowane przez firmę to 4000 zł brutto miesięcznie a stanowisko docelowo po rozwinięciu działu będzie stanowiskiem koordynatora działu wiec możliwośc rozwoju jest.

Jeśli chodzi o urządzenia znajdujące się w ofercie firmy, nie są one skomplikowane ponieważ nie muszą być, spełniaja swoją fukcje a dzięki temu że nie są skomplikowane łatwo usunąć awarie i wykryć usterke więc są również "opłacalne" ,a to ze zdjęcia to charger na którym bedą sprawdzane umiejetności kandydatów.

Tak jak podałem w treści ogłoszenia, cheć przystąpienia do oferty można wyrazic poprzez przesłanie CV na podany adres po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wszystkich informacji można również uzyskac pod wskazanymi numerami telefonów.