Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TRANSMITER AUDIO-VIDEO-przesyłanie obrazu i dźwięku 2,4 Ghz

holcer 05 Paź 2006 22:10 12767 3
    holcer
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Mam do zaoferowania w cenie 125 zł (do negocjacji). NOWY,NIE UŻYWANY, CAŁKOWICIE SPRAWNY zestaw "TRANSMITER AUDIO - VIDEO FUNKMAN 2400"

Opis zestawu:
    Oferuję bezprzewodowy przekaźnik sygnału VF2RSP. urządzenie najnowszej generacji działające na zasadzie fal radiowych o częstotliwości 2,4 GHz. Pozwala ono na przesyłanie dźwięku i obrazu o wysokiej jakości pomiędzy pomieszczeniami bez użycia kabli łączących maksymalnie do 100m. Bezprzewodowy przekaźnik sygnałów pracuje w takim zakresie fal radiowych, które idealnie przenikają ściany budynków i nie powodują zakłóceń urządzeń pracujących w zakresie 900 MHz. Video Sender posiada 4 kanały sterujące pracą odbiornika i nadajnika, przez co można używać w domu wiele takich urządzeń bez możliwości kolidowania sygnału z innego kompletu używanego w mieszkaniu czy przez sąsiada. Specjalnie zaprojektowana antena zwiększa zakres odległości komunikowania się nadajnika i odbiornika.
    Video Sender przesyła obraz i dźwięk z zachowaniem wysokiej jakości pomiędzy urządzeniami AUDIO/VIDEO/SAT/komputer. Za pomocą tego urządzenia można przesyłać obraz pomiędzy telewizorem a sprzętem video, DVB-sat, audio, DVD, kam a także komputerem itp , oraz jednocześnie sterować dane urządzenie z pilota na odległość !!!

W skład zestawu wchodzą:
    Nadajnik - Sender 1 szt.,
    Odbiornik - Empfanger 1 szt. (nadajnik i odbiornik wyglądają na poniższym zdjęciu identycznie),
    Zasilacz - 2 szt.,
    Nadajnik podczerwieni - 1 szt.,
    Przewód Euro - 3 RCA - 2 szt.,
    Instrukcja w języku polskim - 1 szt.,
    Instrukcja w języku angielskim - 1 szt.,
    Instrukcja w języku niemieckim - 1 szt.,

Zestaw oferuje opcje:
    Przesyła sygnał z pilota urządzenia nadającego sygnał,
    Częstotliwośc fal radiowych 2,4 GHz,
    Zakres odległości maksymalnie 100m,
    Tuner PLL pozwala na używanie wielu przekaźników na tym samym terenie,
    Sygnał przekaźnika przenika przez mury, drzwi i grube ściany,
    Posiada specjalnie zaprojektowaną antenę,
    Prosty montaż i obsługa,
    Zawiera odbiornik podczerwieni.

Pozwala przesyłać dźwięk stereo i czysty obraz z:
    - sygnałów telewizyjnych,
    - kamer,
    - magnetowidów,
    - tunerów satelitarnych,
    - oraz innych urządzeń audio wideo,

Zestaw ten sprzedaję w tak atrakcyjnej cenie (w internecie znalazłem identyczne z koszt od 175 zł do nawet 80 euro) ponieważ trafił do mnie przyopadkiem (nie kradziony,oryginalny,przywieziony z Austrii-kupiony u producenta) i nie jest mi przydatny-stoi na półce nie otwarty nawet.
    zamieszczam inne strony sprzedające ten sam produkt(dla porównania ceny):

http://www.mikrotech.net.pl/product_info.php?products_id=399

http://www.eurosat.net.gr/index.php?cPath=55&...t_info&osCsid=9fc51acaf3607928b95a52b9fdd41c5

http://www.satmt.net/entry.aspx?products&category=6d38bcdc-840f-4314-bf1c-9b8b33b001b1

zamieszczam zdjęcia nadajnika i odbiornika oraz 2 zdjęcia pudełka pokazujące schemat działania zestawu.

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    holcer
    Ale to co on sprzedaje,to jest używane, plastikowe badziewie.Funkman, to dobra Niemiecka firma A jak wiadomo u naszych zachodnich przyjaciół liczy się jakość.Jak sam określa tamten sprzedawca "sprzedaję rzeczy używane...po moich dzieciaczkach".Jak tym się bawiły dzieci,to fajnie...Jak już pisałem-zainteresowanych NOWYM, ORYGINALNYM SPRZĘTEM DOBREJ MARKI zapraszam do zakupu-cena DO NEGOCJACJI.
    na wszelki wypadek podaję jeszcze moje gg: 577917.
    holcer
    Sprzedałem na allegro więc temat zamykam :D.