Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PROBLEM Z RADIEM DO PEUGEOTA 406

05 Oct 2006 23:10 2282 9
  • Level 20  
    Witam wszystkich.
    Mam maly problem. Mam peugeota 406 i chcialbym wrzucic do niego radyjko orginalne. Niestety okazalo sie to wielkim problemem. Moje autko jest z 97 roku bez BSI. Nowe radia to juz niestety BSI. Chcialbym płytke.. Ewentualnie kaseta + zmieniarka. Moje autko ma miejsce na ten maly wyswietlacz. Czy jakies nowe radio jest w stanie ruszyc w moim autku ?? Jesli ktos moze mnie poratowac .. albo zalatwic taki komplecik ( radio + wyswietlacz ) bede bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam.

Tomek

pajtom(malpa)poczta.fm

Nie używaj dużych liter w tytule. [h]
  • Level 43  
    Kiedyś przerabiałem ten temat. Klient miał Clariona 2174A chyba, wyświetlacz i joystick wymontowany z innego auta z BSI a jego tego nie miało. Udało się naprawić radio i wmontować ten komplet do auta bez BSI, z początku pikał bo nie widział komputera ale z tym też specjalista w temacie sobie poradzi. Uprzedzam, nie jest to proste.

SławeK
  • Level 20  
    Dzieki za info. Jesli ktos mialby takie radyjko... komplecik to biore od razu .. oczywiscie płytkę :o)

Tomek
  • Level 20  
    Witam ponownie. Zakupiłem radyjko. Clarion pu2473A teraz pozostal wyswietlacz, i czy jest to ktos w stanie połaczyć.. podobno sie da. Bede mial tez wyswietlacz - ze schematem. Jak myslicie czy to ruszy bez bsi ???
  • Level 43  
    Jeśli wyświetlacz będzie się do tego modelu radia nadawał bo były podobne które nie z każdym radiem działały to powinno się dać to uruchomić.

SławeK
  • Level 13  
    mam wyświetlacz do tego radyjka od 406 z instalacją MULTIPLEX tyle że jest on większy jak w roczniku 1997 ,jeśli mogę kolege Sławka zapytać w jaki sposób dało się to uruchomić w aucie bez instalacji MULTIPLEX
  • Level 43  
    Miałem wyjęty z auta bodaj PU-2471A lub 2472, taki większy niż normalne radio, zaokrąglony od dołu, nie pamiętam dziś dokładnie modelu, z fragmentami instalacji, wyswietlaczem i joystickiem. Włączał się, działał tylko pikał okrutnie, to musiałem wyeliminować. Drugiego podobnego miałem w Citroenie co również trzeba było spasować do auta bo wrzeszczal że nie swoje i to zrobiłem na szybko bez wnikania w vin. Oba były na CD, włączały się i działały tylko pikały, tego pierwszego musiałem jeszcze naprawić bez schematu, padł zasilacz wewnątrz m.i dla CD bo ktoś tam kopał przede mną.

SławeK
  • Level 13  
    a może kolega Sławek zdradzic więcej szczegółów jak wyeliminował to upierdliwe pikanie bez zmiany Vin-u może być na pw jak kolega nie chce na forum
  • Level 43  
    Wkraczamy na grząski grunt i zahaczamy o regulamin tego forum. Wskazałem że jest to możliwe a przynajmniej w przypadku który miałem. Niestety ale, że z jednej strony regulamin forum a z drugiej to pewne tematy wymieniam tylko w gronie zaufanych osób lub takich które potrafią się zrewanżować podobnymi poradami.

SławeK
  • Level 13  
    ok,przepraszam najmocniej za moje pytanie