Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 640XP. Jak poprawnie wszystko podłączyć?

06 Paź 2006 08:08 1098 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich serdecznie. Na początku chciałem się przywitać.
    I od razu przechodzę do sedna sprawy.
    Mam pytanie odnośnie podłączenia wzmacniacza konkretnie Philips 640XP
    Wzmacniacz posiada cztery zaciski prądowe no i tu mam problem jak poprawnie go podpiąć?
    A zaciski kolejno to: / POWER / GROUND / REMOTE / ACC+12V /
    Co do GROUND i REMOTE nie mam wątpliwości to do reszty niestety tak.
    (w pewnym miejscu w moim mieście gdzie sprzedają i instalują sprzęt CAR AUDIO pan tam pracujący powiedział ze „poraz pierwszy widzi takie podłączenia w wzmacniaczu”)
    Więc zwracam się z tą prośbą do Was.
    A jeszcze jedno pytanie czy wzmacniacz jakikolwiek sposób może „zepsuć” radioodtwarzacz? Chodzi o podłączenia po przez chinch. Niestety „straciłem” tak dwa radyjka.

Z góry dzięki za wszelką pomoc.
  • Poziom 2  
    Może jednak ktoś pomoże, nie chciał bym znowu coś zepsuć.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    co ci dziwi w tym podłaczeniu.no i co rozumiesz przez uszkodzenie radia po podłączeniu chincza?
  • Poziom 2  
    Chodzi mi głównie O podłączenia „PLUS’A” czy ma być podłączony do zacisku POWER i ACC +12V jednocześnie np. przez mostek czy tylko do POWER albo tylko do ACC +12V.
    A co do uszkodzenia radyjka to poszły mi dwa clarion’y przez podłączenie wzmacniacza tylko po przez Chince, więc nie wiem co się dzieje, czym to było spowodowane. Aż strach pomyśleć co się stanie przy podłączeniu następnego :cry:
    PS przy „sprawdzaniu” wzmacniacza wszystko było OK. jak sprawdzałem pojedynczo wejścia chinch, a przy podłączeniu wszystkich do odtwarzacza coś po prostu padło. :cry:
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    podłącz wpierw pod power i remote.jeżeli będzie grać no to ok.ale ta opcja z podłączeniem radia to nie ogarniam tego!podłączyłeś czincze i radio padło? :?:
    co się stało zupełnie nie działa?jezeli możesz to zrób zdjątka i postaram się pomóc.pozdro.dan