Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens Gigaset (baza 3010 a słuchawka 3000 comfort) Clip...

07 Paź 2006 22:13 2182 5
  • Poziom 10  
    Witam !!!
    Mam telefon stacjonarny :siemens gigaset
    -baza-3010, pisze na niej "Made in germany" czyli niemiecka
    -słuchawka 30000 comfort (niemam zielonego pojęcia jakiego pochodzenia:D)

Problem tkwi w tym że niewiem czy trzeba w tym telefonie jakoś aktywować opcje identyfikacji nr. osoby dzwoniącej"CLIP", czy ten telefon to juz ma "w sobie"
    B jeśli jest z tym troche roboty to narazie nie uruchamiałbym tej usługi w Telekomunikacji...

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz... i pomoc:D
  • Poziom 32  
    Jak posiada identyfikację to nic nie trzeba aktywować z poziomu Menu słuchawki . Podepnij tam gdzie identyfikacja jest wysyłana i przetestuj .

Pzdr.
  • Poziom 10  
    Witam!

A jak nieposiada identyfikacji to dużo jest z nia roboty??:?::?:

Pozdrawiam:D
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Poczytaj posty na Elektrodzie, jest sporo na ten temat, więc nie powinieneś mieć problemów z programowaniem bazy. Określenie "dużo roboty" zależy od posiadanego doświadczenia i raczej trudno to zmierzyć :D .

Pzdr.
  • Pomocny post
    Specjalista od telefonów
    Posiada. Kropka. Jak masz zamówionego clipa to musi wyświetlić.
  • Poziom 10  
    Witam!
    A jednak po długich ogledzinach wyszło że to jednak telefon wypuszczony na polski rynek do sprzedaży i nie pokazuje CLIPA...
    ale dałem sobie i z tym rady....
    znalazłem wsad "iniematotamto" wrzóciłem go do bazy i chula jak niewiem!!!
    sprawdzałem na innych wsadach i wogóle baza niechciała wstać bo jak sprawdzałem na oscyloskopie to procek cały czas sprawdzaał pamięć i dochodził do jakiegoś błędu i zaczynał odczytywać od nowa i powstawała pętla....
    U mnie podziałał tylko wsad "iniematotamto" znaleść go można na którymś poście, niestety niepamiętam którym:cry:
    Pozdrawiam i dziękuje wszystkim