Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana radia Clarion w PEUGEOT 406 lub naprawa

09 Paź 2006 01:00 9669 7
  • Poziom 2  
    Witam,kupiłem Peugeot 406 z 2001r i jest w nim chyba zamontowane radio Clarion PU-2184A.Problem to czytanie płyt CD,raz czyta a raz nie,na postoju z wyłaczonym silnikiem czyta kilka płyt ale jak zapale silnik to nie czyta ich (oryginalnych tez nie czyta). Czyściłem płytą czyszczacą ale to nie pomogło,co moge zrobić z tym.Napiszcie adresy,nr. telefonów jakiś serwisów w wojewodztwie opolskim i śląskim gdzie można naprawic tą usterke.Orientuje sie ktoś czy można zamontowac inne radio - nowe z mp3,innej firmy tak żeby działało sterowanie z pod kierownicy lub żeby wogóle działało.Jak to podłaczyc?Może ktoś z was by mi to prosto wytłumaczył, naprawił lub przerobił - podłączył nowe (odpłatnie).Może to wina lasera ze raz czyta a raz nie czyta płyt CD,co mogę zrobić,gzdie można to naprawić?Pomocy.Jak ktos miał podobny problem niech napisze co pomogło.
    Pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Płyte czyszczącą to o kant du... można rozbić. Specjalny środek do czyszczenia optyki i wtedy czy pomoże. Jeśli nie to do wymiany laser.
  • Poziom 2  
    witam ponownie
    jedyny TYTUS... cos mi napisał,reszta nie mogła mi pomóc lub nie chciała,
    mniejsza z tym.Zadzwoniłem do serwisu Clarion i mi powiedziano że wyczyszczenie i regulacja lasera pomoże, ewentualnie wymiana lasera.
    Czyszczenie 110 zł,wymiana lasera 280 zł.Pisze to bo może inni maja podobny problem i im to pomoże go rozwiązać,a to adres serwisu:
    AJS Audio. Autoryzowany serwis car i home audio Clarion, Pioneer
    02-601 Warszawa, Racławicka 29a
    godziny otwarcia:
    poniedziałek - piątek: 10-18
    tel: 0 22 848 91 64
    To niestety jedyny autoryzowany serwis w polsce.
    Radio mozna wysłać pocztą.
    Pozdrawiam wszystkich
  • Poziom 11  
    Ceny ze buty spadają w tym serwisie autoryzowanym. Taki laserek kosztuje ok 100zł - Chyba tam siedzi KSS710.
  • Spec od car audio
    Mnie tylko ciekawi czy naprawdę zrobią za tyle czy wróci z wyceną kosztującą 50 zł i opisem, że koszt naprawy wynosi 600 zł.
    Swoją drogą ogłoszenia o naprawie umieszczamy w innym dziale - wtedy pewnie by ktoś chętny znalazł się w okolicy (no właśnie w jakiej okolicy ?).
  • Poziom 2  
    Dzisiaj wyciągnołem swoje radio żeby dokładnie zobaczyc jaki to model i jest to PU-2381A.Co do okolicy to najlepiej w Hamburgu bo teraz tu staram sobie życie ułożyć,ale jeżdze do polski a w polsce to niedaleko Strzelec Opolskich (do Opola mam ok.50km,do Katowic ok. 60km,Czestochowa ok.100km).Tak sie składa że w przyszłym tygodniu znajomy jedzie do Warszawy na 3 dni i weznie moje radyjko do serwisu jak sie wyrobi.Napisze zainteresowanym co zrobili i ile kosztowało i czy pomogło.Dzisiaj pojechałem do serwisu Peugeot w Hamburgu i koleś powiedział że radio takie nie jest dostepne (nie ma w produkcji ani w magazynach)powiedział że może radio wysłac do serwisu i jak sie da naprawic to naprawia a jak nie to przysla z powrotem zepsute,na miejscu stwierdza czy da sie naprawic i to kosztuje ok.40-50 euro a potem dopiero dolicza za naprawe.
    Pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Jeśli ciebie to interesuje to w Krakowie ta operacja jest do zrobienia w zasadzie na poczekaniu ( łącznie z wymianą lasera ) . Kontakt z serwisem
    waldiserv(malpa)pro.onet.pl
  • Poziom 2  
    Witam,radyjko wróciło do mnie z serwisu...płytki działaja wszystkie.
    Odtwarza płyty te co wczesniej nawet nie ruszył,wiec wymiana lasera pomogła.Koszt takiej przyjemnosci to:Laser - 183 zł,robocizna - 97,60 zł razem 280,60 zł.
    Pozdrawiam