Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kabel do obrotomierza. Czy mogą być zwykłymi?

09 Paź 2006 17:12 849 2
  • Poziom 31  
    wahalem sie czy w car, czy tu, ale pytanie dotyczy zaklocen.
    mam zrobiony z jabela obrotomierz na linijce ledow,oprocz standartowego, dzialal kilka lat, pudelko standartowe bylo na 1 srubke, na sloncu sie deformowalo,wiec do nastepnego zapakowalem calosc i wyprowadzilem tasme kabelkow do kawalka takiej obudowy z samymi ledami,po czym przykleilem tasma do pokrywy kolumny kierownicy.kabel z impulsami typowy ekranowany jak np.do sluchawek, czy din-din. dzialalo kilka lat, az zaczelo sie krzaczyc,nie dzialalo wcale, czasem zadzialalo, czesciej dzialalo na niskiej temperaturze na dworze, przy upale-wcale, zupelnie jakby sie zrobilo zlacze temperaturowe, w koncu rozgrzebalem kabel na wejsciu od cewki, a tu ekran caly kabla posniedzial- to na pewno jest przyczyna, odcialek kawalek koncowy, pocynowalek kilka cm dalej, ale dalej tak dziala, podejrzewam,ze reszta tez ma taki sredni juz stan. i pytanie: czy moge pociagnac zamiast ekranowanym dwoma zwyklymi? nie bedzie mi to sialo po audio?pudelko calosci bez ledow ma miejsce od wewnatrz na skrytce pasazera, razem z centralka fona,modulem domykania szyb,ukladem reagujacym na zapadniecie zmroku i paroma innymi, ale przechodzi tam spod maski gora 10cm od sprzetu audio. dolaczone jest bezposrednio do wyprowadzenia cewki, dzialalo normalnie, choc moze powinno byc bez sprzezenia galwanicznego, tylko z kabelkiem oplecionym wokol? i czy zwyklymi da rade? i tak musze go wymienic i waham sie czy takim samym i za pare nastepnych lat znowu wymiana, czy zwyklymi daloby rade?
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    u mnie nie sieje ,mam tak samo zrobione
  • Poziom 31  
    dzieki. tak zrobie :)