Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak bezprzewodowo podłaczyć rzutnik do komputera

trebuch1 10 Paź 2006 16:22 12088 7
  • #1 10 Paź 2006 16:22
    trebuch1
    Poziom 24  

Prosze o praktyczne rady czy ktos próbował bezprzewodowo
    podłaczyc rzutnik do laptopa Standardowo rzutnik ma kabel wpinany
    do złacza video. Problem w tym ze nie ma jak poprowadzic kabla i konieczne jest inne rozwiazanie, najlepie gotowe zintegrowane z rzutnikiem. Poniewaz rzutnik i kompputer juz są, być może da się
    dokupić nadajnik video i odbiornik video zapewniający łaczność na ok 10m.
    Pozdrawiam

0 7
  • #3 10 Paź 2006 16:39
    Zumo
    Poziom 21  

Jeżeli rzutnik (projektor) ma wejście USB możesz podłączyć klucz usb (bluetooth) i do komputera też. Nie wiem czy to działa ale pewnie warto spróbować.
    Pozdrawiam

0
  • #4 10 Paź 2006 16:47
    Elektronick
    Poziom 17  

Zumo napisał:
    Jeżeli rzutnik (projektor) ma wejście USB możesz podłączyć klucz usb (bluetooth) i do komputera też. Nie wiem czy to działa ale pewnie warto spróbować.
    Pozdrawiam

o ile jest przystosowany do sterowania bluetooth (watpie) i ma wejscie usb (moze i ma). jak dla mnie to szkoda kasy na taka probe

0
  • #5 11 Paź 2006 12:24
    trebuch1
    Poziom 24  

August_ , Note nie posiada złacz typowo telewizyjnych, więc sprzetu z Allegro nie ma jak przetestowac.
    Zumo: Projektor nie ma USB.

0
  • #7 22 Lis 2006 16:34
    jaco777
    Poziom 24  

Mam pytanie do autora postu, czy pisząc " rzutnik ma kabel wpinany do złacza video" masz na myśli:
    - złącze video takie typowe dla monitorów komputerowych VGA/SVGA (RGB i synchro),
    - złącze video takie jak w telewizorach, magnetowidach, czyli sygnał m.cz ?

Jeżeli to pierwsze to musisz zastosować rozwiązanie zaproponowane przez Kvasir plus np. to co zaraz opiszę. A jeżeli to drugi to możesz np. zastosować przeglądarkę zdjęć Nokii SU-2 lub jakąś inną opartą na Bluetooth (pełno ich teraz i mają spore możliwości). Oczywiście komputer wtedy też musi mieć Bluetooth’a.

0
  • #8 23 Lis 2006 20:30
    jesik
    Poziom 11  

Istnieje takie urządzenie, musisz pojechac do Media Markt i zapytac o taki sprzęt.Miałem coś takiego w rękach.Nadajnik podłączasz do sieci i do rzutnika a odbiornik do sieci i do komputera.Oglądałem przez to film i był nawet do obejrzenia.Można podłączyć tak sprzęt który znajduje się w dwóch różnych pokojach.Cena ok.200-300 zł. zależy od firmy.
    powodzenia

0