Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Koszulki z nadrukiem firm car audio - gdzie kupic?

łuki88 11 Oct 2006 00:01 1813 6
Tespol
    łuki88
    Level 24  
    Witam. Pytanie jak w temacie ;) Dzieki za odp. Pozdrawiam
  • Tespol
    crazy_88
    Level 42  
    mozesz sobie zamowic koszulke u tych co robia nadruki na koszulkach zeby ci wprasowali logo jakies znanej firmy ca:) wiem ze takie koszulki niektore firmy dorzucaja do sprzetu jako gratis np power bass:)i ciezko cos takiego dostac na sklepach czy aukcjach:)
  • Tespol
    chico
    Level 18  
    Albo zrobic samemu. Isc do sklepu z gotowym logiem, i w uslugach poligraficznych zrobia Ci naprasowywanke. U mnie w miescinie jest nawet mozliwosc zrobienia loga taka "wytlaczanka" od razu na koszulce :) Wszystko ciete na ploterze :)
    SamAdi
    Level 12  
    przy niektorych sprzetach z allegro dorzucjaja koszulki np. jak kupujesz jakies dobre radio albo glosniki . a tak to tylko prasowanka :)
    drrumin
    Level 17  
    A najprościej to za 4 zlote kupić taka kartke na ktorej sie drukuje na drukarce atramentowej później sie to zaprasowuje na koszulke i jest git, nie schodzi w praniu zachowuje sie jak normalna prasowanka.
    łuki88
    Level 24  
    Wlasnie patrzylem na allegro i na stronkach a nic nie widzialem oprocz koszulki pioneera pro dj ;) Ale... sa koszulki sinus live na ich stronie i wlasnie jestem czesliwym posiadaczem jej ;) Moze wykombinuje sobie jakies dwie prasowanki i bede happy :D A ta kartke za 4zł to gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :)
    Dee Jay Gucio
    Level 20  
    W sklepie komputerowym lub papierniczym, papier na prasowankę lub prasowankowy - tak to się chyba nazywa (i tak będą wiedzieli o co chodzi). pozdro