Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes E211 2.7 CDI + Immobiliser SEO Symphony

11 Paź 2006 22:04 3294 14
  • Poziom 15  
    Witam... szykuje mi się montaż immo: "seo symphony" w mietku E211 2.7.CDI (rok bodajrze 02 lub 03), i mam pytanko co jest dobrze w tym aucie przyblokować by było skutecznie i nie wystąpiły błędy?
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Różowo-czerwony po stacyjce i fioletowy rozrusznik
  • Poziom 33  
    Ciężka bestia.Wkładałem do tego bezpilotówkę SEO.Uważaj bo to ma tyle kompów co star trek.Wszystko ma czujniki.Ale dasz radę tylko ostrożnie.
  • Poziom 32  
    Spoko, jak odetniesz, co napisałem, to nic złego się nie wydarzy. Kierunki też podpinasz? Bo jeżeli tak to hurtownia z diodami potrzebna, każda żarówka osobno. No i drzwi rozdzielone, ale to akurat dobrze.
  • Poziom 17  
    ...Albo modulik CAN, żeby nie łapać krańcówek i stacyjki.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 32  
    Jak weźmiesz stacyjkę z CANa to nie możesz jej odciąć. Chyba, że są dwa przewody stacyjkowe i odetniesz ten drugi.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Witam kolegów... a w szczególności kolege norberta.s :sm9:
    Drodzy moi powiedzcie jeszcze gdzie przyatakować ten różowo-czerwony kabelek oraz ten od rozrusznika żeby było najwygodniej?
    Kolego norbrcie zdrać mika z pełnosprawnym kidnaperem jak możesz, oraz kolory kierunków i gdzie je najlepiej łapać?
    A i jeszcze jedno orientujecie się jaki kolor ma rozruch idący do puszki bezpiecznikowej od stacyjki? Bo znalazłem tylko idący od puchy do rozrusznika -fiolet.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    A jak się ma sprawa z podłączeniem np. pod postojówki, może troche prościej niż z kierunkami? Jest to rocznik 2004.
  • Poziom 33  
    Ja bym z tą furką nie eksperymentował.Może by to drogi gips ale rób jak chcesz.
  • Poziom 15  
    Dzięki wszystkim za info. Montaż przebiegł pomyślnie - było jak pisaliście.
    Kończe temat.
  • Poziom 15  
    Nie przerabiałem pozostałem przy fabrycznej wersji seo -klient też tak wolał. Odpuściłem sobie kierunki i podłączyłem pod postoje - dla informacji kabel szaro/czarny przy bezpiecznikach, podanie plusa włącza wszystkie postojówki w aucia. Pozdr.