Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Electrolux ERB 3445

12 Paź 2006 18:31 3510 3
  • Poziom 11  
    Kupiłem lodówkę Electrolux ERB 3445 :cry:, już po 2 tygodniach siadł
    agregat; ok zdarza się. Serwis w mieście Piła stwierdził że trzeba poczekać bo magazyn części zamiennych firmy Electrolux jest w Niemczech i przesyłka troszkę potrwa :!: 'lol' Dobra przysłali agregat już po 17 dniach, bardzo szybko, chyba pieszo go z niemiec nieśli, zamontowali i napoili układ czynnikiem chłodzącym. Ożyła i miało być ok! serwisant stwierdził że teraz jest dobrze. Tak dobrze że przez trzy dni po naprawie ani razu się nie wyłączyła. W zamrażalniku było poniżej -30°C, nie wiem o ile bo termometrowi brakło skali:D. Czwartego dnia kochany pan serwisant wymienił czynnik chłodzący, a następych 5 dnia padł znowu agregat. Oczywiście padło podejrzenie że są przepięcia w sieci elektrycznej ale tu sam
    sprawdzałem nie ma takiej opcji.....Teraz czekam na zwrot kasiurki za lodóweczke.....
  • Poziom 39  
    Takich serwisantów "na drzewo"!
    A lodóweczkę producentowi - niech sobie zrobi odważnik!
    Słuszna decyzja!
    Pozdrawiam!
  • Poziom 21  
    A to jest dwu agregatorowa czy jedno bo mozliwe ze w jednym obwodzie chlodzacym jest nieszczelnosc i ucieka gaz chłodzacy
  • Poziom 11  
    Siemano! To jest jednoagregatowa. Ale już ją dziś zabrali i kasiurke oddali :D:D:D:D:D