Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupiłem sterownik do centralnego zamka, jak go podłczyć

neoteamm 12 Oct 2006 22:18 3845 32
    neoteamm
    Level 13  
    POsiadam Golfa 2 z oryginalnym pneumatycznym zamkiem firmy VDO mam problem nie wiem jak taką centralke podłaczyc żeby była zgrana zpompką . Kupiłem coś takiego http://www.allegro.pl/item130269345_130269345.html
    renqien
    Level 32  
    Tak sobie myślę, to po co kupowałeś, jak nie wiesz? Trzeba było pomyśleć wcześniej, teraz pomęcz sprzedawcę o schemat i opis podłączenia. Wziął kasę, niech teraz tłumaczy. Tutaj raczej pomaga się ludziom zorientowanym w temacie, a ty widocznie nie jesteś. Gdybyś był, umiałbyś korzystać z opcji "szukaj" i nie zadawałbyś pytania przerabianego na tym forum setki razy.

Dodano po 1 [minuty]:

O! Kolega Trawik był szybszy...
    neoteamm
    Level 13  
    panowie mam schemat tylko nie bardzo moze go rozszyfrować
    renqien
    Level 32  
    To zadzwoń do sprzedawcy...

Dodano po 2 [minuty]:

Dobry sprzedawca powinien przy sprzedaży zapytać cię do jakiego samochodu chcesz go zamontować i dać ci dokładny opis montażu w twoim samochodzie.

Dodano po 1 [minuty]:

Ja zawsze staram się tak robić.
    renqien
    Level 32  
    No masz tu opisane wyprowadzenia przekaźników zamontowanych w sterowniku.
    1-COM
    2-NC
    3-NO

Dodano po 46 [sekundy]:

I nie krzycz!
    neoteamm
    Level 13  
    sorki za capsa nie zauważyłem co do tego opisu mógł byś mi wytłumaczyć na GG:3484794 troche dokładniej??
    renqien
    Level 32  
    Jak widzisz GG nie używam. A co do tłumaczenia, to kliknij link podany przez kolegę Trawik-a i wpisz Golf II. Wyskoczy ci kilo informacji. Jak to przeczytasz i czegoś nie będziesz rozumiał to wtedy zadaj konkretne i precyzyjne pytanie.

Wytłumacz mi jeszcze, bo nie rozumiem, dlaczego nie zapytasz sprzedawcy?
    neoteamm
    Level 13  
    bo sprzedawca sam nie wie
    poprostu sprzedaje części samochodowe i między innymi takie wynalazki
    renqien
    Level 32  
    Aaaa widzisz! To tak, jakby magister w aptece sprzedawał lekarstwa i się na nich nie znał. Kupiłbyś u takiego "fachowca"? Bo ja bym się bał.
    neoteamm
    Level 13  
    jest troche informacji na temat centralnego w golfach ale nie ma tego czego szukam :(
    xwit
    Level 33  
    Co ci ludzie wypisują na tym allegro.Ten sterownik robi wszystko jak MacGywer.Nie łapie tego za bardzo,że wspólpracuje z alarmem bezpilotowym zamontowanym w aucie.Oryginalny może włączyc np audi ale jak to współpracuje z bezpilotowym?????Montuje alarmy kilka lat i mnie to trochę dziwi.Ale reklama dźwignią handlu a raczej nabijanie ludzi w butelkę wypisując bzdury.
    renqien
    Level 32  
    To źle szukałeś, bo ja znalazłem od razu! Na tym forum naprawdę jest wszystko czego się szuka, trzeba tylko chcieć! :bad-words:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic131232.html
    I teraz nie pisz, że czegoś nie rozumiesz!!! Już prościej się nie da.

Dodano po 2 [minuty]:

Czy teraz rozumiesz, co miałem na myśli krytykując sprzedawcę. ON SIĘ NIE ZNA i sprzedaje!
    neoteamm
    Level 13  
    czyli według tych inforamcji musze dokupić zwykły siłownik elektryczny bez którego sie nie obejdzie i nie zainstaluje centralki :( dobrze zinterpretowałem posty innych??
    renqien
    Level 32  
    No jeżeli w gumowej przelotce z drzwi kierowcy do kabiny nie ma rurki powietrznej, to tak.
    neoteamm
    Level 13  
    no niestety nie ma tam rurki są tylko przewody :(
    renqien
    Level 32  
    I teraz zastanów się, nie lepiej było kupować u kogoś, kto się zna i doradzi? Byłoby mniej problemów, mniej zmarnowanego czasu itp.
    User removed account
    User removed account  
    neoteamm
    Level 13  
    jasnę że chce numer albo namiar
    User removed account
    User removed account  
    neoteamm
    Level 13  
    :D t aw górach to NIEDZICA a ja jestem z NIDZICY
    User removed account
    User removed account  
    neoteamm
    Level 13  
    renqien wrote:
    No jeżeli w gumowej przelotce z drzwi kierowcy do kabiny nie ma rurki powietrznej, to tak.

na jutro umówiłem sie na montaż z serwisem RTV zakładajaą oni między innymi centralne zamki alarmy itp... powiedziałem im że chyba bedzie trzeba wymienic siłownik w drzwiach oni na to że -nie, zatem czy jest jakies obejście zebby nie montować siłownika elektrycznego?? ???
    User removed account
    User removed account  
    neoteamm
    Level 13  
    jest niby teylko ten stycznik wyglądem przyponający siłownik bo żadne rurki od powietrza nie idą w tamtym kierunku prócz kabli
    renqien
    Level 32  
    neoteamm wrote:
    na jutro umówiłem sie na montaż z serwisem RTV zakładajaą oni między innymi centralne zamki alarmy itp... powiedziałem im że chyba bedzie trzeba wymienic siłownik w drzwiach oni na to że -nie, zatem czy jest jakies obejście zebby nie montować siłownika elektrycznego?? ???

Bo tam nie trzeba wymieniać, wystarczy tylko dołożyć siłownik slave(ale ja i tak bym wymienił na mastera bo mniej roboty z montażem a różnica w cenie 2 zł).
    neoteamm
    Level 13  
    no ciekawe jak oni to zrobią wołają za montaż 100zł i jesli okaże sie że trzeba bedzie dołozyć ten siłownik to ja z własnej kieszeni tego nie zrobie skoro są tacy mądrzy :D
    renqien
    Level 32  
    Aha, czyli oni myślą, że tam siłownik jest? No to będzie zdziwko :D
    Ale mnie samemu się kiedyś pop...majtało i szedłem z norbertem.s. w dyskusję, że dwójka ma siłownik. Dopiero potem zadzwoniłem do kumpla u którego robiłem ten samochód i on mnie uświadomił, że to była jedynka.
    neoteamm
    Level 13  
    :D no ciekawe co ci moii magicy wymyslą za patent i czy 100 to dobra cena za zamontowanie tego czy może za duzo Jakie jeszt wasze zdanie??