Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe Easytouch ET-606 - napisy DivX

chomicki 13 Paź 2006 15:17 2902 8
  • #1 13 Paź 2006 15:17
    chomicki
    Poziom 21  

Szukam do niego softu, napisy dla DivX są straszne (stosunkowo mała i dziwna czcionka - w nocy wręcz się nie da ich czytać). Dostałem soft od dystrybutora, ale okazało się, że mój odtwarzacz był z identycznym, więc czuję się niezadowolony. Ponadto obcina mi ostatnie litery w danej chwili wyświetlanego tekstu.

0 8
  • #3 16 Paź 2006 10:52
    chomicki
    Poziom 21  

Niestety na podanej stronie nic nie ma, co dotyczyłoby tego kina. A przecież od kilku ładnych miesięcy sprzęt jest już na rynku i dziwi mnie, że nie pojawiły się jeszcze "mutanty" firmware'u.

0
  • #4 17 Paź 2006 08:48
    dedopl
    Poziom 26  

Więc jak nie ma zapytaj na tym forum i ktoś na pewno udzieli ci takiej informacji.
    dokładnie z taką zasadą jak na elce.
    Nie ma takiego softu może ten model występuje pod inną nazwą lub bebechy przekładają tylko do innego pudła tak jak w przypadku Manty i innych sprzętów, jakieś pół roku temu w supermarketach pojawił sie odtwarzacz DVD/DVIX pod dziwna nazwą, a na forum napisy.org znalazłem informacje sprzęt jest zbudowany podobnie jak mata i KORRy.

0
  • #6 30 Paź 2006 23:30
    szczęki
    Poziom 1  

Narazie póki co jest problem z napisami...pozostaje nam czekać na "łaske" dystrybutora bądź kogoś ambitnego aż opracuje poprawke...pisałem do firmy pronox (wsparcie techniczne) z uwagą oraz pytaniem o to czy można się spodziewać aktualizacji ale nie raczyli odpowiedzieć - może jak będzie więcej pytań to coś zdziałają?
    ps. jakiś czas temu trafiłem na strone prywatnej firmy która udostępniała upgrade poprawiający czcinke ale ponoć wersja ta sprawia jeszcze sporo problemów

0
  • #7 31 Paź 2006 08:54
    chomicki
    Poziom 21  

Na stronie Pronoxu jest już nowy soft, ale u mnie chyba był identyczny, bo po wgraniu nie widzę żadnej różnicy. A tak w ogóle, to u mnie okazał się sprzęt uszkodzony (wiesza się, nie reaguje na klawiaturę). Na szczęście jest objęty gwarancją door-to-door, kurier go ode mnie zabierze i po naprawie dostanę go spowrotem (bez wychodzenia z domu).

0
  • #8 22 Kwi 2007 10:12
    penkiel
    Poziom 10  

Oznaczenie plyty HT-153 (ELTAX), procesor sunplus sphe8281ae,
    39VF088
    Oznaczenie plyty HT3101-ZC01-01(B)
    2005.7.6

0
  • #9 23 Kwi 2007 09:32
    Romek_xx
    Poziom 24  

Post trochę stary, ale zapewne wciąż aktualny... mam taki sam sprzęt i bawiłem się w muxowanie (format zgodny z divx6, wynikowo dostajemy jeden plik avi, w którym "zaszyty" jest text, ale nie jest to "wklejenie" dialogów na film), powiem Wam, że chodzi to lepiej na ET606 niż na nagrywarce Liteona, MD42068 (napisy srt i txt, bo on nie czyta muxowanych... i już go się pozbyłem), Manta (nie wszystkie modele M. czytają muxowane) i jak mam coś do obejrzenia, to wolę na Et oglądać, litery czyste, wyraźne i w ogóle... zresztą sprawdźcie sami u siebie. Ja obecnie wszystko muxuję co mam do obejrzenia, trwa to nie więcej jak 2-3 minuty, tylko niestety nie wszystkie formaty avi dadzą się muxować, ale są patenty, których jeszcze nie sprawdziłem na to, aby się tego problemu pozbyć, opisywane na innych forach.
    Artykuł o muxowaniu tutaj, proszę sobie zassać film demo i samemu zobaczyć... załączam zdjęcia jak to wygląda u mnie, porównanie napisów txt i muxowanych. Napisy po muxowaniu włącza się tak jak na filmie dvd, przyciskiem subtitle, programem Sub2Divx można sobie wgrać kilka ścieżek z napisami, w zależności od własnych upodobań, zmienić czcionkę lub jej wielkość, ilość wierszy, i kolor (tego praktycznie jeszcze nie sprawdziłem czy działa, kursywy i pogrubienia chodzą), zmieniane oczywiście będą napisy jeśli zrobimy sobie kilka ścieżek z dialogami, a nie z jednej ścieżki. Jeśli będziemy chcieli powiększyć lub zmniejszyć, to softem w ET się tego nie da na razie zrobić...

Kino domowe Easytouch ET-606 - napisy DivX =napisy z pliku txt

Kino domowe Easytouch ET-606 - napisy DivX =napisy muxowane

0
  Szukaj w 5mln produktów