Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 6010 i monoblock. Co zrobić, aby tuner przełączał konwertery?

Wiech26 13 Paź 2006 19:15 1762 4
  • #1 13 Paź 2006 19:15
    Wiech26
    Poziom 19  

Założyłem do anteny konwerter monoblock Golden Interstar.Mam pytanie..co należy zrobić aby tuner Philips6010 przełączał konwertery.W tej chwili mam tylko HotBirda,nie przełącza mi na Astre.Potrzebny jakiś soft do tego?Może coś z listą kanałow?

0 4
  • #3 14 Paź 2006 21:04
    sp5mbx
    Poziom 11  

Wiech26 napisał:
    Założyłem do anteny konwerter monoblock Golden Interstar.Mam pytanie..co należy zrobić aby tuner Philips6010 przełączał konwertery.W tej chwili mam tylko HotBirda,nie przełącza mi na Astre.Potrzebny jakiś soft do tego?Może coś z listą kanałow?

6010 w wydaniu "oryginalnym" nie steruje "disec".

Tylko soft alternatywny, posiada taką możliwość.

1. sprawdź jaki masz flesz - 2 lub 4 mega;
    2. odpowiednia lista kanałów.

to sie tyczy oczywiście alternatywnego softu.

3. w google pl wpisz DVHK - i nastanie jasność.

pozdrawiam
    [/youtube]

0
  • #4 14 Paź 2006 22:56
    JaB
    Poziom 16  

Witam
    Jak miałeś kiedyś doczynienia z DSXEdit'em i to najlepiej wersja " DSXEdit 1.4 by somebody v0.5 A Bastik", to najlepiej zrób samemu listę do monobloka.
    Ja mam i używam układu z monoblokiem od ponad roku, listy sam przerabiam, z "gotowców" na uploadach.
    Zmiana diseq w Edycji i musisz pamiętać, że HB to A, a Astra to B. Większość list na uploadach jest odwrotna.
    Daruj sobie listy we flashu, rzeczywiście u mnie również listy z flasha na prawie 25m kablu do konwertera nie przełączały poprawnie.
    Pozdrawiam

0
  • #5 18 Paź 2006 23:26
    Wiech26
    Poziom 19  

Wielkie dzięki....DXEdit-em przerobiłem listę pod monoblock(zmiana DiseqC z A na B i odwrotnie) i wszystko ruszylo bez problemu.Pozdrowienia....

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo