Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy wyjscie na suba w kartach 5.1 dziala tylko z dvd???

12 Lip 2003 18:05 1852 7
  • Poziom 12  
    Tak jak w temacie... Chodzi o to czy subwoofer podlaczony do wyjscia sub-out bedzie gral podczas sluchania zwyklych mp3 bo o to mi glownie chodzi. Rozumiem ze karta taka powinna sumowac sygnal stereo i obcinac wysokie czestotnliwosci co moglo by spelnic role wstepnego filtra. Nie posiadam takiej karty dlatego nie moge sprawdzic a z drugiej strony wydac pieniedze zeby sie okazalo ze nie dziala tez szkoda. Dlatego kieuje do Was to pytanie... Prosze o wasze opinie.. Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Ale np. SB Live! 5.1 musi być ustawiony na tryb 5.1 bo w pozostałych kanał subwoofera i centralnego jest prawdopodobnie odcięty. Są tam do wyboru tylko ustawienia 2 ; 4 głośniki słuchawki i Live!Surround.
    Nie wiem jak jest z 4 głośnikami, czy sub musi być podłączony do przednich, czy do wyjścia na suba.
    Do tych kart jest jeszcze sterownik KX Drive, dużo lepsza alternatywa w stosunku do oprogramowania firmowego. Tam każdy kanał można wyłączać i włączać osobno, dodatkowo można różne źródła sygnałów puścić na różne kanały, np. winamp gędzie leciał przez przód, a sygnał z karyt tv przez tył.
  • Poziom 12  
    Aha czyli dla mnie sooper :D Dziei za odp. A mozesz mi napisac jeszcze skad wziac ten ster KX Drive ??
  • Poziom 12  
    Aha czyli dla mnie sooper :D Dziei za odp. A mozesz mi napisac jeszcze skad wziac ten ster KX Drive ??

Ostrzeżenie #1 za wielokrotne wysyłanie postu.
    m d c s
  • Poziom 12  
    Ok dzieki wielki za ten link ten ster mi sie bardzo przyda mam nadzieje ze pod xp nie bedzie problemu :D
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie pod XP nie będziesz miał problemów. Ja używam tego steru już od dawna.. ... Creative NIGDY nie wymyśli czegoś takiego! Rewelacja...