Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
MetalWorkMetalWork
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dodatkowa nagrzewnica

SZWARC 14 Oct 2006 10:18 1317 0
    SZWARC
    Level 10  
    Witam! Zwracam sie do Was z prośbą o rade przy pewnym problemie,może ktoś już spotkał sie z czymś takim. Posiadam Fiata Ducato Panorama 1,9TD r prod.1998 a w nim dodatkową nagrzewnice umieszczoną pod ostatnim rzędem foteli. Sprawa wyglada tak że woda dochodzi do niej normalnie ale z powrotem jest już kłopot.Moze ktoś wie czy znajduje sie tam jakiś elektrozawór lub zwykły sterowany cięgłem. Po pierwsze prosze też o informacje jak wogóle włącza się podawanie ciepłej wody na tył (jakiś przycisk na desce lub jest to sterowane równoczesnie ciegłem które otwiera ciepłe powietrze na przód). Niestety wcześniejszy właściciel nie uzywał jej wcale bo twierdził ze jest mu nie potrzebna(a był to starszy pan). Bardzo bede wdzieczny za informacje gdyż uchroni mnie to przed prawdopodobnym rozbieraniem całej deski rozdzielczej w celu znalezienia rozwiązania. Prosze o informacje tu lub na meila: grzela-gks(malpa)o2.pl DZIEKI !:cry:
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • MetalWorkMetalWork