Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ws-32z308p - problem z obrazem

Uco 14 Paź 2006 22:44 1479 3
  • #1 14 Paź 2006 22:44
    Uco
    Poziom 16  

Witam!
    posiadam w/w telewizor i ostatnio zaczeły się nasilać zniekształcenia
    wygląda to tak
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=3117400#3117400

Im bardziej się telewizor nagrzeje tym bardziej obraz jest krzywy. Co jest nie tak? ciekawe jest że jak włącze telegazetę albo menu ekranowe to one są proste a obraz widoczny w tle krzywy!!!
    zamierzam oddac tv bo jest na gwarancji ale wiecie, warto zawsze wiedzieć więcej niż mniej tym bardziej że podobno nie chca tego przyjmować bo "ten typ tak ma".

0 3
  • #2 15 Paź 2006 00:33
    ZbigniewII
    Poziom 19  

Bez ingerencji w elektronikę tego TV nie uda się usunąć wady-zaufaj serwisowi.
    Tutaj też najwięcej mogą Ci podpowiedzieć profesjonaliści(nie podpadaj!) ale już po gwarancji. Nie każdy Typ tak ma:)

0
  • #3 15 Paź 2006 10:14
    Uco
    Poziom 16  

oczywiście nie zamierzam nikogo kwestionować tylko czytałem w różnych miejscach o tym i generalnie piszą że jest coś nie tak z geometrią, w tych tv.
    Czyli skoro telegazeta i menu jest wyświetlane jak trzeba to problem chyba nie leży po stronie ani cewek ani nie ma problemu z trafem linii, ani z układem korekcji tylko coś nie tak ustawieniami elektroniki. Może można to ustawić w menu serwisowym bo pewno to własnie serwis zrobi. Czy można na gwarancji zmieniać coś w ms? bo znosić tv z drugiego piętra a waży chyba z 50kg, po wąskiej klatce nie należy do bezpiecznych zajęć
    nawiasem mowiąc to jest już drugi telewizor.
    ten sam tv miał kompletnie krzywy obraz-wszystkie boki były zagięte do środka, newt telegazeta i menu były krzywe, tv wymienili w sklepie

0
  • #4 07 Mar 2007 23:38
    franzklaki
    Poziom 9  

Witam.Kupiłem niedawno telewiezor Daewoo podobno z kineskopem Samsunga.I własnie też mam po bokach obraz powykrzywiany,w dolnych rogach ostrość jest tragiczna co zauważyłem dopiero podczas oglądania filmów z napisami.Przy telgazecie po bokach to normalnie zygzak.Oczywiście go oddaję do do sklepu-niech go wiązą do serwisu.
    Podpowiedzcie co w nim jest nie tak?Mam nadzieję że serwis nie będzie robił problemów.

0