Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

COMSTA MINI, jak wgrać listę kanałów z satlist?

Syriusz_SSJ 15 Paź 2006 11:26 1854 2
  • #1 15 Paź 2006 11:26
    Syriusz_SSJ
    Poziom 2  

Jak wgrać listę kanałów z programu "satlist" (http://satdvb2.ovh.org/download/SatList.rar) do tunera Comsta Mini ?? Albo jak wogóle ustawić ten tuner żeby były jakieś kanały (głównie TVN) Np jeśli Polsat 2 jest na częstotliwości 11,158V to gdzie to wpisać ?? pomóżcie bo mam w pokoju Comsta Mini i chciałbym żeby to działało a nie stało jako ozdoba na TV.

0 2
  • Pomocny post
    #2 15 Paź 2006 20:21
    Jakub Urban
    Poziom 17  

Witam!
    Comsat Mini to tuner ANALOGOWY!!!
    Tam się nic nie wgrywa,tylko ręcznie podaje czestotliwości,polaryzacje i podnośne foni z listy
    www.lyngsat.com
    Ten tuner przy antenie skierowanej na Hotbirda jest nic nie warty.
    Przestaw antenę na satelitę ASTRA 19,2 stopni wschód i będziesz miał pełno niemickich kanałów(VIVA,DSF,RTL,RTL 2 itp.)
    Nie martw się że wyłączą te kanały,co niektórzy piszą.
    Wyłączą je owszem, ale na początku 2007 roku.Dotyczy to jednak przekazu cyfrowego i związane jest ze startem platformy Entavio.W przekazie analogowym będą jeszcze kilka lat.
    http://www.satzentrale.de/sattvworld/entavio.shtml
    Tam jest wszystko opisane.
    Pisze też,że odbiorniki analogowe będą nietknięte.
    Niemcy mają jeszcze w ofercie odbiorniki SAT analogowe i ich uwaga jest skupiona na naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

0
  • #3 15 Paź 2006 20:36
    Syriusz_SSJ
    Poziom 2  

No to tak Niemieckiego nie lubię :p
    A mi chodzi tylko o to żeby mieć TVN jakie musze cyferki po wpisywać w tych tępych ustawień. Jak np. mam jakieś tam 11,888V to gdzie to wpisać?? na pilocie do ustanwień mam trzy przyciski. System: po jego kliknięciu na wyświetlaczu mam coś jakby LNB i mogę wybrać od 1 do 6 :d Video: tam jest coś typu 11888 ale pierwsze 1 jest jakby lustrzanym odbiciem zwykłej jedynki :d Audio trzy cyfry do wpisania. I co dalej ??

0
  Szukaj w 5mln produktów