Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak odczytac kody bledow w volvo 480?mrygajaca dioda abs

15 Paź 2006 13:46 1889 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z mrygajaca dioda ABS... otoz czasem sie zapali i swieci stale przez jakis czas, potem chwilke pomruga itp. a np. pozniej przez tydzien jazdy w ogole sie nie zapala... (oczywiscie mowie w czasie jazdy) i jak mam byc szczery troche wariuje... bo jak kontrolka sie nie swieci to abs dziala a jak swieci to nie dziala... myslalem ze moze np. mam przedarta oslone kabla od czujnika przy kole ale szukalem i jakos mi sie nic nie rzucilo w oczy.Wszystko wyglada ze jest ok. Wiec pomyslalem zeby sprawdzic kody bledow na komputerku, ale nie wiem jak to zrobic...:cry: prosze o pomoc.z gory dziekuje! pozdrawiam
  • Poziom 33  
    w bagazniku masz sterownik abs obok niego jest 3 pinowe gniazdo diagnostyki do odczytu nalezy zmostkowac ze soba piny 1-2 i wlaczyc zaplon i zanotowac blyski lampki kontrolnej lampka zaswieci sie przez 4 sekundy a nastepnie wyemituje kod dotyczy to systemu teves mk2 jesli masz nowszy to robi sie to inaczej wiec napisz jaki system masz czy nie jest to juz mk4
  • Poziom 2  
    dziekuje za ta informacje... w weekend zabiore sie za to i dam znac jak mi poszlo :)
  • Poziom 2  
    Witam, dzis dostalem sie do bagaznika i znalazlem jakis komputerek :) tylko nie wiem czy to ten... zwykla czarna,plastikowa puszka z 2 kostkami. Zrobilem kilka zdjec, wiec jesli ktos moglby mi pomoc co dalej to prosilbym o podanie maila to wysle fotki, ktore mam. Moj mail to:wooli@orange.pl pozdrawiam