Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje Źródła do bascom avr do sterowania pieca co

16 Paź 2006 00:00 2933 11
  • Poziom 11  
    Witam poszukuje źródła do bascom avr do sterowania piecem co
  • Poziom 34  
    Będzie bardzo ciężko o coś takiego. Żeby napisać oprogramowanie trzeba wiedzieć jaki jest sterownik, jaki uC, jaki piec i jak to ma działać. No chyba, że jest to gotowy fabryczny powtarzalny sterownik i chodzi o gotowy do niego program. Sytuacja ta jednak tu chyba nie wystąpi bo mowa o Bascomie.
  • Poziom 15  
    Poszukaj w Elektronice Dla Wszystkich schematu i zbuduj go od nowa, bo moze być cieżko, M.S. ma rację
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    ojojoj poprzednie chłopaki napędzili Ci stracha
    ale nie mart się taki projekt dawno został już zrobiony i śmiga wyśmienicie u mnie w piwnicy dorobiłem mu nawet bajery na 433MHz inne czujniki DS18B20 i takie tam
    orginalny projekt pochodzi z EdW na proc 89C4051
    podaj emaila to podzilę się z Tobą
  • Poziom 16  
    Witam !!!

do kolegi tomba czy mógłbym otrzymać ten projekt
    na adres ekspert100(malpa)wp.pl

pozdrawiam
  • Poziom 34  
    Kolega niefortunnie zadał pytanie o źródło do sterownika pieca CO, czym dał do zrozumienia, że sterownik posiada. Cóż, jakie pytanie taka odpwiedź.
  • Poziom 20  
    Czy mógłbym i ja prosić o program?
    Ew. o umieszczenie go tu na stałe. Na takie rzeczy punktów nie będę żałował.
    Mój mail to jot22(malpa)wp.pl
  • Poziom 2  
    Czy mógłbym prosić??? też sie przyda.
    mail :marekiw20(malpa)op.pl
    DZIEKI!!!!
  • Poziom 17  
    Witam
    myślę że nie popełniam żadnego przestępstwa ponieważ i tak znalazłem to na www.edw.com.pl ( szkoda teraz tego nie widzę tam ) więc udostępniam dobry projekt sterownika Pana K.Nowacki
    ja przerobiłem na moje potrzeby ten sterownik na 89S52 z pomiarem temperatury na DS18B20 oraz MOC3041+BT136 działa idealnie...
    Załączniki:
  • Poziom 9  
    Ten program nie jest cacy do końca- ma w schemacie 4 czujniki ,a obsługuje wyświetlanie 3.To już sprzeczne.Wyświetla nawet bez podłączenia jakiegokolwiek czujnika 121 stopni.