Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

yamaha czy pioneer a moze cos innego?

16 Paź 2006 00:12 1459 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam zamiar zakupic amplitunet + kolumny do pokoju 5x3m budzet oczywiscie skromy 2000zl do tego dojdzie jeszcze dvd ale to juz najmniejszy problem :) Slucham glownie muzyki elektronicznej oraz hip hopu wiec basik mile widziany. Zestaw bedzie uzywany rowiez jako kino domowe. Niestety nie mam wcale doswiadczenia w tej dziedzinie wiec prosze o pomoc:

zastanawiam sie nad pioneerem VSX-516 lub yamha RXF-495
    a moze dolozyc i kupic np. VSX-916 audiofilem co prawda nie jestem ale chcialbym zeby byl to jak njalepszy zestaw

jesli chodzi o kolumny to mysle o kodzie 5.0 av-702 lub av-707 ( oba bez subwoofera)
    prosze o pomoc w wyborze, pozdawiam
  • Poziom 9  
    Jeśli godzi o kino Kody to w tej cenie jest to dobry wybór dobrą opinią sie cieszą fronty, (centralny i satelity) nie wiem ale pewnie też spoko, mówie o zestawie 702:). Jeśli chodzi o napęd to chyba miałeś na myśli Yamahe RX V 459, raczej dobry sprzęt yamaha to wkońcu yamaha...A jeśli zależy ci na bassie to suba raczej nie odrzucaj... do kina sie przydaje, a do muzy jak kto woli.
  • Poziom 2  
    no raczej ze chodzilo mi o yamahe RXV-459 ;)
  • Poziom 22  
    Witam :) osobiście słyszałem tego Pioneera właśnie przy Koda- ch nie pamiętam jakie to były ale Kody i musze przyznać że grało to naprawde fajnie i łądnie