Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens TC35i potrzebne informacje

bossgce 16 Oct 2006 10:15 3483 4
    bossgce
    Level 2  
    Chciałbym użyć modułu Siemensa TC35i do wysyłania smsem informacji z centralki alarmowej. Dostałem taki moduł ale prawie żadnej dokumentacji oprócz opisu możliwości technicznych. Czy ktoś może używał już tego modułu i wie coś więcej na jego temat? Jaki program powinienem użyć do zaprogramowania tego urządzenia(bo to że przez komendy AT to wiem, przez RS232 z kompa). Proszę o wszelkie info.
    RAVLEW
    Level 18  
    http://www.automation.siemens.com/download/in...he/3/1134605/pub/de/TC35iT-at-command-set.pdf

To są komendy AT.

PZDR

Dodano po 7 [minuty]:

Jeżeli szukasz sposobów programowania spod rs to proponuję poszukać na ruskich stronkach oni mają dużo informacji na ten temat.

Dodano po 20 [sekundy]:

Jeżeli szukasz sposobów programowania spod rs to proponuję poszukać na ruskich stronkach oni mają dużo informacji na ten temat.
    bossgce
    Level 2  
    AT komendy juz mam ale dzięki za linka, kiedyś używałem AT komend, ale nie pamiętam tego programiku jak sie nazywał który używałem do programowania modemu AT komendami. Znasz może jakiś dobry programik?. A co do stronek ruskich, masz jakieś konkretne? na razie nie wiele znalazłem :/
    bossgce
    Level 2  
    Dzięki bardzo pokombinuję co nie co.