Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jak rozkodować radio GRUNDIG 3201 RDS ??

16 Oct 2006 18:21 6065 5
  • Level 2  
    Prosze o pomoc. Ostatnio zakupiłem samochód Hondę Civic. Było tam radio Grundig 3201, problem w tym ze na wyświetlaczu pojawia się napis SAFE przez co wnioskuje ze kod byl blednie wpisany i radio zostalo zablokowane. Mam w zwiazku z tym pytanie czy jest mozliwosc rozkodowania radia na odleglosc, np poprzez numer seryjny??? Jesli nei to czy ktoś z Was orientuje sie gdzie można rozkodować takie radio w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego, ewentualnei w Warszawie???

Z góry dziekuję za pomoc
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 24  
    W Warszawie na giełdzie elektronicznej WOLUMEN w niedziele znajdziesz kogoś kto zrobi ci to radyjko

pozd.
  • Level 2  
    Narazei kodu nie mam ale postram sie skontaktować z byłym właścicielem aby mi go podał. i wtedy jakoś pomyśle co i jak.

Dzieki za info.

Dodano po 4 [godziny] 19 [minuty]:

Ok. Kod teoretycznie mam juz, problem tylko z tym, że nie mam możliwości wpisania, bo było już kilkukrotnie błędnie wpisane i radio się zablokowało. czy jest jakaś możliwość aby odblokowac radio i wpisać kod odblokowujący??
  • Moderator of Car Radios
    Jak zwykle ;) włącz radio , włącz zapłon (lub na zasilaczu 2 razy +12V)

i czekaj cierpliwie / 1 do 24h/
  • Level 2  
    ok. Czyli jak rozumiem po kilku godzinach podłączonym do zasilania powinno sie odblokowac i mieć możliwość wprowadzenia kodu??

Dzieki za pomoc :)