Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

monitoring kamera->monitor, co to za złącze ?

martin819 16 Oct 2006 19:53 2215 5
Optex
    martin819
    Level 12  
    Witam
    Mam do uruchomienia malutki zestaw do monitoringu.
    Jest to kamera kolorowa z trybem nocnym AVC 527, sygnał wyjściowy z tego co znalazłem w sieci to:
    Video Output 1.0 Vp-p composite, 75Ω
    I monitor Micromark MM23122, i tu mam problem, bo monitor ten ma wejścia na kamery w postaci 2 gniazd mini-din 6-pinowych (takie jak PS2 do myszki czy klawiatury) i nie mam pojęcia jaki sygnał i na które piny mogę tam podać. Nie mogę znaleźć nigdzie rozpisanego tego złącza w roli video.
    Czy ktoś miał styczność z takim złączem ? gdzie powinienem szukać ?
    Za wszelką pomoc Serdecznie Dziękuję.
    Pozdrawiam
  • Optex
    jr120065
    Level 18  
    To jest S-Video występuje w kamerachc, kartach grafiki, magnetowidach, telewizoracj itp. Wpisz w googlach np. a zobaczysz sygnały na pinach.

Dodano po 1 [minuty]:

To jest S-Video występuje w kamerach, kartach grafiki, magnetowidach, telewizoracj itp. Wpisz w googlach np. a zobaczysz sygnały na pinach.

Dodano po 1 [minuty]:

To jest S-Video występuje w kamerach, kartach grafiki, magnetowidach, telewizorach, itp. Wpisz w googlach np. a zobaczysz sygnały jakie powiny byc na pinach.
  • Optex
    martin819
    Level 12  
    nie, to nie jest s-video, s-video ma 4 piny
    User removed account
    Level 1  
    martin819
    Level 12  
    to już jest jakiś pomysł, partyzancki ale jest :) jutro spróbuję, ale czekam na kolejne podpowiedzi sugestie. Dziękuję
    marcino2000
    Level 24  
    ja tak doszukałem się pare lat temu wyprowadzeń svideo przy podłączaniu kompa do telewizora. tylko ze jeszcze bardziej partyzancko bo miałem wipięty kabel i do kompa i ddo tv i na "jana" je stykałem. spróbuj, powinnosię udać tak jak kolega wyżej pisze