Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BTC 1330 -brak zasilania konwertera

14 Lip 2003 08:00 1897 4
  • Poziom 19  
    Mam pionieera 1330 który się uszkodził- brak napięcia na wyjściu z głowicy do zasilania konwertera, proszę o pomoc, może jakiś schemat lub sugestie z własnych doświadczeń, cała reszta działa, bo menu na ekranie jest widoczne, normalnie reaguje na wyjęcie karty, daje się sterować z pilota, itp
    Sprawdziłem scalak PQ30RV11 dostaje napięcie około 24V ale wygląda jakby nie był wysterowywany, (na jednej ma 24 a na durgiej jakieś 1.5V ( nie puszcza dalej), na ekrenie pojawia sie czerwony kawadracik brak konwertera -co robić podobny problem był juz na forum ale go nikt nie rozwiązał.
    Proszę o pomoc!!
  • Poziom 11  
    Patrzyłeś na Forum Voyagerra? www.voyagerr.host.sk i dalej do Forum.
    Na Forum masz dział FAQ, w którym zebralismy dostępne teksty o naprawach 1330. Mało tego, ale może coś Ci się przyda...
  • Poziom 11  
    A serwisówek, schematów nie spotkałem. Jest to produkt Phillipsa (podfirma Mediasat) - na zamówienie C+. Nikt nie publikuje takich serwisówek.
  • Poziom 17  
    mialem taki problem jak przypadkiem zwarlem wejscie w glowicy,musialem wymienic bezpiecznik polprzewodnikowy w przetwornicy,milej zabawy moze sie cos uda
  • Spec od TV
    Sprawdź zabezpieczenie w obw. 'LNB' - ukł. IC7001(N25 - bezpiecznik półprzewodnikowy - w obud. TO92).

Pozdrawiam.