Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm do Corsy B z możliwością sterowania centralnym zamkiem i blokadą zapłonu.

18 Oct 2006 19:28 1716 10
  • Level 23  
    Witam!
    Jaki proponujecie alarm do owego samochodu? Czy ktos ma jakis i ma dobre doswiadczenia? Ma miec oczywisice mozliwosc sterowania centralnym zamkiem i blokade zaplonu. Pozdrawiam!
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 24  
    Polecam alarmy CODE PERFECT E-50 lub tańszy GN-5.To alarmy o najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny.Montuję je od ok.2 lat .Alarmami zajmuję się od lat 8.Pozdrawiam.
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 33  
    Ja by proponował SEO.Bardzo dobre alarmy.Tańsze Concerto lub droższego Dolphina.
  • Level 32  
    Ostatnio widzę taką prawidłowość, że jak instalator montuje Seo, to duża szansa, że to przynajmniej niezły instalator. Wielu montażystów nie stać na utratę renomy z powodu awarii urządzenia więc montują coś co się nie psuje, czyli Seo, Metę, Challengery itp. Fajnie, że instalatorzy dojrzeli, szkoda, że klienci nie zawsze (Magicary, Freewaye, Exusy itp. chińczyki)
  • Level 24  
    A czy któryś z kolegów montował CODE PERFECT.Montowałem również SEO,CODE P niczym jakością nie odbiegają od nich a są znacznie tańsze.I ważna przynajmniej dla klientów opcja ciche/głośne złączanie alarmu w SEO nieco kłopotliwa.
  • Level 32  
    No nie, bez przesady! CodePerfect nie mają (chyba) wbudowanej blokady, polimerów, kwarców, wbudowanego w obudowę złącza itp. Powiedzmy sobie szczerze, jest różnica. No i nie są na liście PZU, więc nie dają zniżki AC (więc nie koniecznie tańsze) CodePerfect przypominają mi taką litewską (czy jakoś tak) produkcję o nazwie Eurosec, ale mogę się mylić (wygląda bardzo podobnie)

Dodano po 3 [minuty]:

Ciche/głośne załączanie kłopotliwe w Seo??? Dwa przyciski naraz i juz jest po cichu, jeszcze raz i jest głośno.

Dodano po 3 [minuty]:

A co w CodePerfect z "comfortem", ryglem, funkcją immobilisera? Ciekaw jestem, bo nie znam tak tego alarmu. Aha, no i co z antyporwaniem?
  • Level 24  
    Wszystko o czym wspomniałeś jest w CODE P. a nawet więcej! A lista PZU to żaden argument.Na liście PIMOT-u alarm AMT Forteca ma klasę profesjonalną jesli ma to coś wspólnego z rzeczywistością to alarmami SEO i CODE P. powinni zabezpieczać bolidy F-1 (trochę te cacka kosztują).
  • Level 32  
    O liście PZU piszę w kontekście zniżki, a nie klasy alarmu, w końcu są tam takie kwiatki jak Exus czy Silicon ;)

Dodano po 1 [minuty]:

CodePerfect ma blokadę wbudowaną w alarm? I polimery??? Zaskakujesz mnie. Piloty na kwarcach też?
  • Level 26  
    Parę groszy ode mnie. CodePerfect E-50 ma wbudowany przekaźnik blokady, przekaźniki na z.c., wyjście syreny zabezpieczone elektronicznie, dwa kanały transmisji (możliwość różnego oprogramowania każdego z nich) również zabezpieczone, awaryjne PIN kodem, antynapad, antyporwanie, f. immo, możliwość podłączenia czujnika z prealarmem (jest np. taki udar z prealarmem + przechyłówka w jednym - programowanie przy pomocy programatorka, nie ma peerków), wej. drzwi, maski, bagażnika rozdzielone Co do polimerów i pilotów, to Renqien masz rację, ale można przełknąć zwykłe bezpieczniki. Co do pilotów to z odstrojeniem nie ma żadnych problemów (od 4 lat się nimi bawię). Faktem jest, że to Litwa, tak jak Eurosec i Elita. Ma gorsze obudowy od SEO, ale pilocik jest malutki. Nie ma jeszcze kontroli baterii. :cry: Idzie i to przełknąć.
    SEO oczywiści jest liderem w tym momencie na rynku polskim (głównie dzięki rewelacyjnej bezpilotówce), ale są też alarmy innych producentów godne polecenia np. Proxima 24 V. Nie ma lepszej 24 V-oltówki wg mnie.
    I to wszystko, bo piszę i piszę.
  • Level 32  
    Fajnie się zapowiada ten CodePerfect...
    Co do 24V to ja montuję od lat SEO i super chodzi, a tańszy. Syrena na przekaźniku, polimery, kwarc w pilotach, kanał dodatkowy... Ja wybieram zawsze wersję ze starymi pilotami (serduszka) bo najtrwalsze.
  • User removed account