Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm do Corsy B z możliwością sterowania centralnym zamkiem i blokadą zapłonu.

Pegelmesser 18 Paź 2006 19:28 1428 10
  • #1 18 Paź 2006 19:28
    Pegelmesser
    Poziom 23  

Witam!
    Jaki proponujecie alarm do owego samochodu? Czy ktos ma jakis i ma dobre doswiadczenia? Ma miec oczywisice mozliwosc sterowania centralnym zamkiem i blokade zaplonu. Pozdrawiam!

0 10
  • #2 18 Paź 2006 20:26
    mos5
    Poziom 24  

Polecam alarmy CODE PERFECT E-50 lub tańszy GN-5.To alarmy o najkorzystniejszym stosunku jakości do ceny.Montuję je od ok.2 lat .Alarmami zajmuję się od lat 8.Pozdrawiam.

0
  • #3 18 Paź 2006 23:04
    xwit
    Poziom 33  

Ja by proponował SEO.Bardzo dobre alarmy.Tańsze Concerto lub droższego Dolphina.

0
  • #4 18 Paź 2006 23:15
    renqien
    Poziom 32  

Ostatnio widzę taką prawidłowość, że jak instalator montuje Seo, to duża szansa, że to przynajmniej niezły instalator. Wielu montażystów nie stać na utratę renomy z powodu awarii urządzenia więc montują coś co się nie psuje, czyli Seo, Metę, Challengery itp. Fajnie, że instalatorzy dojrzeli, szkoda, że klienci nie zawsze (Magicary, Freewaye, Exusy itp. chińczyki)

0
  • #5 18 Paź 2006 23:26
    mos5
    Poziom 24  

A czy któryś z kolegów montował CODE PERFECT.Montowałem również SEO,CODE P niczym jakością nie odbiegają od nich a są znacznie tańsze.I ważna przynajmniej dla klientów opcja ciche/głośne złączanie alarmu w SEO nieco kłopotliwa.

0
  • #6 18 Paź 2006 23:50
    renqien
    Poziom 32  

No nie, bez przesady! CodePerfect nie mają (chyba) wbudowanej blokady, polimerów, kwarców, wbudowanego w obudowę złącza itp. Powiedzmy sobie szczerze, jest różnica. No i nie są na liście PZU, więc nie dają zniżki AC (więc nie koniecznie tańsze) CodePerfect przypominają mi taką litewską (czy jakoś tak) produkcję o nazwie Eurosec, ale mogę się mylić (wygląda bardzo podobnie)

Dodano po 3 [minuty]:

Ciche/głośne załączanie kłopotliwe w Seo??? Dwa przyciski naraz i juz jest po cichu, jeszcze raz i jest głośno.

Dodano po 3 [minuty]:

A co w CodePerfect z "comfortem", ryglem, funkcją immobilisera? Ciekaw jestem, bo nie znam tak tego alarmu. Aha, no i co z antyporwaniem?

0
  • #7 19 Paź 2006 00:12
    mos5
    Poziom 24  

Wszystko o czym wspomniałeś jest w CODE P. a nawet więcej! A lista PZU to żaden argument.Na liście PIMOT-u alarm AMT Forteca ma klasę profesjonalną jesli ma to coś wspólnego z rzeczywistością to alarmami SEO i CODE P. powinni zabezpieczać bolidy F-1 (trochę te cacka kosztują).

0
  • #8 19 Paź 2006 00:20
    renqien
    Poziom 32  

O liście PZU piszę w kontekście zniżki, a nie klasy alarmu, w końcu są tam takie kwiatki jak Exus czy Silicon ;)

Dodano po 1 [minuty]:

CodePerfect ma blokadę wbudowaną w alarm? I polimery??? Zaskakujesz mnie. Piloty na kwarcach też?

0
  • #9 19 Paź 2006 22:00
    Zmacio
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne

Parę groszy ode mnie. CodePerfect E-50 ma wbudowany przekaźnik blokady, przekaźniki na z.c., wyjście syreny zabezpieczone elektronicznie, dwa kanały transmisji (możliwość różnego oprogramowania każdego z nich) również zabezpieczone, awaryjne PIN kodem, antynapad, antyporwanie, f. immo, możliwość podłączenia czujnika z prealarmem (jest np. taki udar z prealarmem + przechyłówka w jednym - programowanie przy pomocy programatorka, nie ma peerków), wej. drzwi, maski, bagażnika rozdzielone Co do polimerów i pilotów, to Renqien masz rację, ale można przełknąć zwykłe bezpieczniki. Co do pilotów to z odstrojeniem nie ma żadnych problemów (od 4 lat się nimi bawię). Faktem jest, że to Litwa, tak jak Eurosec i Elita. Ma gorsze obudowy od SEO, ale pilocik jest malutki. Nie ma jeszcze kontroli baterii. :cry: Idzie i to przełknąć.
    SEO oczywiści jest liderem w tym momencie na rynku polskim (głównie dzięki rewelacyjnej bezpilotówce), ale są też alarmy innych producentów godne polecenia np. Proxima 24 V. Nie ma lepszej 24 V-oltówki wg mnie.
    I to wszystko, bo piszę i piszę.

0
  • #10 19 Paź 2006 22:08
    renqien
    Poziom 32  

Fajnie się zapowiada ten CodePerfect...
    Co do 24V to ja montuję od lat SEO i super chodzi, a tańszy. Syrena na przekaźniku, polimery, kwarc w pilotach, kanał dodatkowy... Ja wybieram zawsze wersję ze starymi pilotami (serduszka) bo najtrwalsze.

0