Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dell Latitude Cp. Czy da się na nim filmy odpalić? Jak?

MiChAś_17 18 Oct 2006 22:21 1379 7
    MiChAś_17
    Level 18  
    Witam. Dawno nie pisalem odnosnie tego laptopa bo nie nasowaly mi sie zadne pytanka, ale czas to zmienic. A wiec choci konkretnie o to czy jest jakis sposob zeby chodzily na nim filmy?? Mam 64MB ramu procek 233mhz. Na zwyklym blaszaku o takich parametrach filmy juz odtwarzalem a laptopie nie moge czym to jest spowodowane moze grafika nie wyrabia:/ Czy jest mozliwosc zmiany grafiki w tym sprzecie? prosze o pomoc;)
    mbo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Wymian grafiki jest niemożliwa.

Zapewne grafika w stacjonarnym komputerze miała jakieś wspomaganie dekodowania - dlatego filmy działały.
    ruff22
    Level 20  
    zacząłbym od zmiany procesora na PII400mhz , najpierw trzeba zmienić bios na taki który zobaczy ten procesor czyli na bios z della CPI . Wadą pozostaje tylko droga pamięć EDO .Grafikę zmienisz ale nie zadziała w tym laptopie .
    MiChAś_17
    Level 18  
    Hehe i nowu mam pytanie... zainstalowalem na nim windowsa XP i o dziwo jako tako smiga... ale jest jeden maly mankament... nie moze zainstalowac mi karty dzwiekowej czy wie moze ktos jak tego dokonac? sa moze jakies sterowniki.... wszystko co udalo mi sie znalezc bylo bezskuteczne:/ prosze o pomoc
    JohnyB_
    Level 11  
    Sprubój dosowego Quickview w wersji 2.5x, powinno śmigać bez zarzutu
    MiChAś_17
    Level 18  
    Ale my sie chyba jednak nie zrozumielismy nie chodzi o to zen ie mam odtwarzacza tylko o to ze nie moze zainstalwowac karty dzwiekowej... i czy wie ktos czy sa moaze jakies stery do niej...
  • Helpful post
    PitD

VIP Meritorious for electroda.pl
    Standardowo XP powinien zainstalować sterowniki do grafiki i muzyki na tym laptopie. Grafika jest NeoMagic i muzyka też NeoMagic.
    Może masz coś poprzestawiane w biosie.
    MiChAś_17
    Level 18  
    Znaczy sie chodzi o to ze niby ja zainstalowal ale moze miec problemy z poprawnym dzialaniem konkretnie nie moze zalapac koder - dekoder audio calatyst WDM probuje cos pokombinowac ze sterami ale nic nie dziala;( nie mam pojecia co jest:(

Dodano po 1 [godziny]:

Jednak miales racje w biosie bylo inne ustawienie niz powinno byc wszystko juz dziala jak nalezy dzieki serdeczne:*