Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

djx700 nie dziala master. Od czego zacząć naprawę?

19 Paź 2006 02:13 996 5
  • Poziom 14  
    Witam zakupilem mixerek jak w opisie lecz nie dziala w nim wyjscie master, cue na tym wyjsciu rowniez nie dziala :/ Wyjscie tape i booth dzialaja poprawnie .Potencjometr jest dobry , tak mi sie wydaje bo slysze jak sie szumy zwiekszaja . Chcialbym zapytac od czego zaczac naprawe, sprzety audio to nie jest moja mocna strona :( . Z gory dziekuje .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Uzywka bez gwarancji . Jakby mial gwarancje bym go dal chlopakom zeby go zrobili nie zioM .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Miksery pokroju DJX400, 700 są bardzo trudne do serwisowania.
    Elementy SMD, duuuzo ukladow cyfrowych, marny laminat.
    Przy duzej ilosci dobrych checi mimo wszystko da sie wylutowac i wlutowac potencjometr w plytke, chociaz trzeba baaardzo uwazac na przelotki, ktore no, nie czarujmy sie, tez dobrze sie nie trzymają.
    Na poczatek sprawdz polaczenia tasm pomiedzy plytkami. Z regóły nie byly dobrze zabezpieczane klejem, sprawdź to. A dalej to juz tylko modlitwa, bo jak wczesniej wspomnialem to serwis tych urzadzen, jesli nie jest niewykonalny, to jest nieoplacalny. Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    No wlasnie tasmy sa ok wszystkie mam go teraz rozebrany i czekam na cud :P .Ze laminat jest kiepski to zauwazylem wogole punkty montazowe sa tak ciasne ze przy wymianie 1 potencjometra wyrwalem pada :/ juz sobie z tym poradzilem ale sam fakt przeraza .