Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ABS passat b4 1994 rok silnik 1.8 kod ABS

19 Paź 2006 15:06 3571 4
  • Poziom 16  
    dziesiaj bylem w serwisie na diagnozie usterki absu i wyszlo ze jest popsuty: Zawór wylotowy ABS z tyłu po lewej N136.
    w serwisie mi powiedzieli ze jedyne wyjście to wymiana całego absu wraz z pompą. mówili rze to koszt 3000zł!!!!!!. mam nadzieje ze nietrzeba wymieniać całego modułu abs wraz z pompą (modulem nazywam tą część kolo pompy od absu i koło serwa dochodzą tam takie rurki.) dziwi mnie tylko jedno u mnie abs raz działa a raz nie. gdy wsiadam do auta rano to kontrolka od absu nie gasnie czyli abs nie dziala ale gdy przejade jakies 30 km i zgasze auto i ponownie zapalam to kontrolka gasnie i abs dziala normalnie dzieje sie to zawsze zawsze gdy auto sie nagrzeje to abs dziala normalnie. jest to bardzo dziwne nie chce wydawac kupe kasy na pompe wraz z modulem niestety uzywane terz sa drogie. moze ktos wie co mam z tym zrobić.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    nie rozumię pytania: jaki to ABS. a mugłbyś napisac na których kablach sorawdza sie ile te zawory mają omów?

Dodano po 2 [godziny] 39 [minuty]:

gosciu w serwisie powiedział ze mugł podejsc brud pod zawór wylotowy mozliwe to jest??? jezeli tak to jak wyczyścić cały zespół ABS? moze da sie go jakoś przepłukać?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    czyli wychodzi na to ze musze wymienić cały układ od absu wraz zpompą

Dodano po 13 [minuty]:

u mnie w aucie wychodzi na to ze abs dziala tylko wtedy gdy płyn chamulcowy jest nagrzany. moze gdybym wymienił płyn to by cos to pomoglo albo podszedl jakis bród pod ten zawór i dlatego sie to tak chrzani??? sam juz niewiem da sie jakoś przepłukać ten układ chamulcowy???