Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer a-227. Kolumny trzeszczą. Przekaźnik od protectu.

19 Paź 2006 18:14 1161 2
  • Poziom 10  
    Witam. Mam problem . Juz jakis czas temu zrobiłem topic na ten temat ale nie chce odkopywać. Ale teraz problem. Więc mam problem z tytułowym wzmacniaczem. Kolumny po prostu trzeszcza jak słucham muzyki, ze tak powiem na warunki "domowe" czyli niezbyt głośno. Jezeli podkrece poziom głosności na więcej tak ze jest bardzo głosno lub głośno w pokoju to trzeszczenie nie pojawia sie. Przez co tak moze być?? czasami jak wieczorem słucham cicho muzyki to jakis czas idzie normalnie, i nagle zaczynaja trzeszczeć(czasami jedna, czasami dwie) lub przyciszaja sie praktycznie całkowicie. Po jakimś czasie znów grają normalnie. Ktos mi napisał ze to niejaki przekaźnik od protectu...ale nie wiem jak go wyczyścić ( nie wiem jak otworzyć, próbowałem i nic). Przez co tak może się dziać?? Pozdrawiam i czekam na pomoc. Kamil
  • Poziom 21  
    Witam!
    To może być wina przekaźnika.
    Przekaźnik trzeba wymienić na nowy.
  • Poziom 11  
    Witam. Znalazlem ten post i nie chce tworzyc nowego, poniewaz chodzi mi o ten wlasnie wzmacniacz. Dostalem taki wzmacniacz ale niestety po wlaczeniu zalacza sie wyswietlacz a po 2s wszystko gasnie i sie wylacza,glosniki w ogole sie nie odzywaja. Gdzie moge zaczac szukac powodu takeigo zachowania? Szukalem schematu do niego moze ktos posiada? poniewaz nie potrafie znalezc.