Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GOLF III TDI silnik 1Z 94 nie świeca kontrolki na liczniku

20 Paź 2006 12:04 4971 2
  • Poziom 10  
    Witam!! mam następujący problem w golfi 3 1,9 TDI silnik 1Z rocznik 94r KOMBI sprawa wygląda tak: odpalam sobie go i wszystko jest oki i jak go zgasiłem dzisiaj i chciałem odpalić ponownie nie zapalają się żadne kontrolki na zegarach ani na chwile nawet kontrolka ręcznegoc hamulca który jest zaciągniety. Chciałem sprawdzić czy stacyjka załancza chociaz DMUCHAWE ogrzewania i załancza więc tylko nie świecą kontrolki na tablicy rodzielczej rozrusznik kręci jednak samochód nie odpala. Problem istnieje od paru miesięcy, wystarczy odczekać klikanascie minut czasami kilka wsadzić ponownie kluczyk i kontrolki spowrotem się zapalają normalnie i silnik również odpala i mozna jechać dalej. Jeśli to pomorze to dodam że nigdy nie zdarza się to po postoju nocnym tylko wtedy kiedy się już jechało i zgasiło silnik dodatkowo dodam ze silnik ani kontrolki nigdy nie gasną podcza jazdy. Jak już odpali jest WSZYSTKO OK. POMÓŻCIE! za co się zabrać? wydaje mi się że zacina sie któryś przekaźnik niech mi ktoś powie który przekaźnik załancza te wszystkie czujniki bo jak mówiłem NIE WŁANCZAJĄ SIĘ KONTROLKI a rozrusznik kręci ale auto nie odpala jak się odcezka klikanascie minut i ponownie przekręci kluczyk wszystko jest OK kontrolki się zapalają a silnik odpala.

Bardzo prosze o pomoc!!
  • Poziom 17  
    Kostka stacyjki prawdopodopnie.
  • Poziom 15  
    SPrawdź centralke od alarmu,miałem coś podobnego i okazało sie ze były zimne luty.Silnik gasł, na tablicy ciemno jednag działały wycieraczki i światła mijania.Daltego wykluczyłem stacyjkę, okazało się że jednak alarm.Pozdrawiam.