Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS magic DECT PPF486 -przeróbka słuchawki na zwykła

20 Paź 2006 14:16 1121 3
  • Poziom 14  
    witam
    Mam nastepujacy problem otóż mam fax PHILIPS magic DECT PPF486 ale bez słuchawki (bezprzewodowej )jako że miałem drugi taki sam fax na czesci przełozyłem plastik (do kładzenia słuchawki) oraz słuchawke (przewodowa)z tamtego i podłaczyłem (w wprowadzone do tego miejsce )ale niesty nie działa ku mojemu zdziwieniu .I teraz mam pytanie czy czasem nie trzeba zaprogramowac jakoś tej przewodowej słuchawki żeby był w niej sygnał bo hock swich jest normalnie podłaczony i słuchawka tez a nie działa a syganłu nie ma .Czy czasem nie jestto zależne od wersi oprogramowania ,chociaz ten fax wystepuje wdwuch wersjach z bezprzewodowa i przewodowa słuchawka .Nie wiem co mam zrobic czekam na rade może ktoś już robił tak przeróbke
  • Pomocny dla użytkowników
    Nie znam tego faksu, ale prawdopodobnie słuchawka ma inaczej podłączone wyprowadzenia.
  • Poziom 14  
    To jest ten fax który moze odbieracmeile a słuchawk ma napewno tesame wyprowadzenia bo ten fax wysteuje z słuchawka bezprzewodowa albo przewodowa tylko nie wiem czy czasem sie tego nie przełancza
  • Pomocny dla użytkowników
    Skoro tak, to nic nie mogę poradzić, nawet nie mam instrukcji obsługi takiego faksu.