Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Poszukuję instrukcji obsł. mikrofal PRIVILEG typ KOC-924T

gregas 20 Oct 2006 21:00 4546 4
    gregas
    Level 11  
    Witam serdecznie,
    Piszę do Państwa ponieważ w dniu dzisięjszym stałem się posiadaczem kuchenki mikrofalowej PRIVILEG model KOC-924T. Mam trudności z dostępem do instrukcji obsługi do tego urzdzenia. Wpisałem w wyszukiwarkę i zauwżyłem iż ktoś pytał na forum instukcję do tego modelu. Stąd i moja prośba, wiem że trudno zdobyć ową instrukcję lub jakiekolwiek wskazówki dotyczące użytkowania. Jeśli ktokolwiek posiada tą instrukcję lub zna żródła dostępu do niej to uprzejmie proszę o kontakt, bądź informację na mail:
    gregant(malpa)wp.pl lub gg 5988226
    Z góry dziękuję i pozdrawiam GREGAS.
    User removed account
    Level 1  
    gregas
    Level 11  
    Witaj SKRYN, dziękuję za zainteresowanie i ewentualną pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Jeśli chodzi o PNC to przyznam że domyślam się że chodzi o numer urządzenia, ale by nie przeoczyć jakiś istotnych danych podam wszystkie znajdujące się na tabliczce zanmionowej :

Produk Nr.: 076.148 6
    Privileg Nr. : 30381
    Typ : KOC-924T

Nennaufnahme max : 3000W
    Mikrowelle : 1500W
    Grill : 1150W
    Heissluft : 2550W
    Mikrowellen-Leistung : 1000W
    Nannspannung : 230~
    Frequenz : 50Hz
    HF-Nennenfrequenz : 2450Hz
    Serien : 33004111

To wszystkie dane, które posiada moja kuchenka mikrofalowa.
    Pozdrawiam Gregas
    User removed account
    Level 1  
    gregas
    Level 11  
    Witam ponownie,
    Serdecznie dziekuję za zainteresowanie moim problemem. Cóż czasem tak bywa że nie wszystko można odnaleźć w / za pomocą "sieci". Pozostaje jeszcze manualne wyczucie w trakcie użytkowania. Jeszcze raz dziękuje bardzo życząc miłego weekendu. Pozdrawiam Gregas