Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak ustawić Bit Lorda :/ Torrent

Daniel17a 21 Paź 2006 17:08 3012 1
  • #1 21 Paź 2006 17:08
    Daniel17a
    Poziom 11  

Witam jak wielu moich znajomych i pewnie nie tylko posiadam internet z sieci osiedlowej i ostatnimi czasy mam problem nie potrafie znaleść przyczyny małych transferów. Bit lord jako jedyny pozwala mi sciągac powiedzmy w przyzwoitych transferach czyli 8-12kb/s gdzie normalnie transfer ze strony mam min 50kb/s powiedzcie mi jak mam skonfigurować bit lorda zebym mógł sciągac z stałym transferem na oko 20 kb/s oczywiscie seedów jest sporo i jak widze w bit lordzie ze kolesie sciagaja prawie 2mb/s to mnie krew zalewa a ja chcem tylko stale 20kb/s w sieci p2p raczej nie jest poblokowane bo sciągam wolno ale sciągam a najgorsze jest to ze czasami mi sie BL rozpedzi do 50- 60 kb/s pochodzi tak chwile i zwalnia do 10 zaczyna mnie to irytowac... nie są to porty bo wpisalem 80 odpowiedzialny za http i nadal to samo prosze o pomoc z góry mówie ze inne klienty sieci torrent sciągają jeszcze gorzej bądz nie sciągają wogóle ...

0 1
  • #2 21 Paź 2006 21:46
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Najprawdopodobniej w sieci jest zarządzanie pasmem lub QoS.

W takim przypadku P2P ma zazwyczaj najniższy priorytet i do wykorzystania pasmo jakie pozostaje z łącza z innych usług.

0