Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szybka odpowiedz. czy warto kupic canon ip 1500??

krysiu1986 21 Oct 2006 20:52 1293 9
    krysiu1986
    Level 14  
    tak jak w temacie. czy warto kupic ta drukarke? wiem ze byly juz podobne posty ale dosc dawno i jestem ciekaw czy pojawily sie jakies inne konkurencyjne produkty. chodzi mi o tanie tusze.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    basman123
    Level 23  
    kazdego z tych Canonow serii IP 1xxx i 2xxx warto kupic. przede wszystkim ze wzgledu na ekonomie (na allegro np. czarny zamiennik kosztuje 1,76 PLN)
    krysiu1986
    Level 14  
    a czy nie ma problemu z tymi zamiennikami??
    Fabjan
    Level 12  
    czasem są problemy z głowicą, poniewaz zamienniki maja inny skład tuszy i głowica się zatyka/zasycha
    qubek999
    Level 13  
    A po zaschnięciu głowicy to tylko pozostaje zakup nowej drukarki
    basman123
    Level 23  
    zawsze zostaje czyszczenie plynem (rowniez na allegro)
    krysiu1986
    Level 14  
    a co robic zeby glowica nie zaschla? wystarczy raz na kilka dni cos wydrukowac? jakiej firmy zamienniki sa najlepsze?
    Syriusz74
    Level 23  
    Coś ty się człowieku uparł na tego Canona?
    Powiem tak- o Canonach wiem niewiele,poza tym że wiem że mają możliwość druku bez marginesów,niezłą rozdzielczość i że mają strasznie tanie zamienniki oraz to że głowice często zsychają na tych zamiennikach-a jak zschnie to lepiej kupić nową drukarkę niż głowicę.
    Żadnemu znajomemu nie polecę Canona ze względu na te głowice,prędzej poleciłbym piep..onego Lexmarka,niż Canona czy Epsona.

Widze też że cenowo ten Canon stoi nieźle:
    http://www.allegro.pl/item136016668__canon_ip_1500_ip1500_tanio_.html
    http://www.allegro.pl/item136016668__canon_ip_1500_ip1500_tanio_.html
    Za tą cenę kupisz sobie naprawdę dobrego Hp-eka z kserem,skanerem a nawet faxem.I jak sam będziesz napełniał kardridże to nie wyjdzie cię to drożej niż 4-6 zł za jedno napełnienie-banalnie proste zresztą.
    No ale co tam- twoja kasa więc się rządź.

Pozdarwiam
    krysiu1986
    Level 14  
    no wlasnie dlatego sie uparlem ze jest tani w eksploatacji. zamienniki kosztuja 2zl wiec nie oplaca mi sie napelniac hp-eka gdzie 1 uzupelnienie kosztuje tyle co 3 zamienniki do ip1500. a jak wiadomo w nieskonczonosc nie mozna napelniac kartridza i co jakis czas trzeba kupic nowy. a o lexmarku nawet nie chce slyszec bo tusze kosztuja praktycznie tyle co nowa drukarka...
    mxs
    Level 26  
    Canony najlepsze 1000-2000
    Ile razy skusiłem się na inną to kląłem.
    Z drukarkami mam do czynienia od 20-tu lat.