Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Legendford f-14, podłączenie przekaźnika będzie dobre?

1987grzesiek 22 Paź 2006 01:23 4233 3
  • #1 22 Paź 2006 01:23
    1987grzesiek
    Poziom 9  

Witam:) ostatnio zakupiłem alarm Legendford f-14 wraz z centralnym zamkiem na 2 drzwi. Dołączona jest do niego instrukcja, ale nie wiem czy dobrze ją rozumiem...zmodyfikowałem ją trochę i jako, że robię to pierwszy raz chciałbym prosić o pomoc. Nie ma tam rozrysowanego sposobu podłączenia przekaźnika. I tu moje pierwsze pytanie. Czy takie podłączenie będzie dobre?... mam jeszcze jedno pytanie odnośnie wyłącznika krańcowego. Czarno-biały przewód mam poprowadzić do wyłącznika. I później powinienem to podłączyć do światełka w samochodzie, które zapala się po otwarciu drzwi. jak to zrobić ? gdzie powinienem szukać podłączenia ? samochód to opel corsa A. z góry dziękuje za pomoc

0 3
  • Pomocny post
    #2 22 Paź 2006 08:21
    rysiu666
    Poziom 19  

Odcięcie masz dobrze rozrysowane.Co do przewodu czarno-białego to podłaczasz go pod wszystkie krańcówki, a z tego co pamietam to w oplu są razem więc możesz podłaczyć się pod tą od strony kierowcy.

0
  • #3 22 Paź 2006 18:13
    1987grzesiek
    Poziom 9  

Dzięki za szybką odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie. Mogę podpiąć przewody bezpośrednio do kierunkowskazów... znaczy sie przeciąć przewód (+) pod maska przy samej żarówce i tam sie podpiąć ?

0