Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Legendford f-14, podłączenie przekaźnika będzie dobre?

22 Oct 2006 01:23 4773 3
  • Level 10  
    Witam:) ostatnio zakupiłem alarm Legendford f-14 wraz z centralnym zamkiem na 2 drzwi. Dołączona jest do niego instrukcja, ale nie wiem czy dobrze ją rozumiem...zmodyfikowałem ją trochę i jako, że robię to pierwszy raz chciałbym prosić o pomoc. Nie ma tam rozrysowanego sposobu podłączenia przekaźnika. I tu moje pierwsze pytanie. Czy takie podłączenie będzie dobre?... mam jeszcze jedno pytanie odnośnie wyłącznika krańcowego. Czarno-biały przewód mam poprowadzić do wyłącznika. I później powinienem to podłączyć do światełka w samochodzie, które zapala się po otwarciu drzwi. jak to zrobić ? gdzie powinienem szukać podłączenia ? samochód to opel corsa A. z góry dziękuje za pomoc
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Helpful post
    Level 19  
    Odcięcie masz dobrze rozrysowane.Co do przewodu czarno-białego to podłaczasz go pod wszystkie krańcówki, a z tego co pamietam to w oplu są razem więc możesz podłaczyć się pod tą od strony kierowcy.
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 10  
    Dzięki za szybką odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie. Mogę podpiąć przewody bezpośrednio do kierunkowskazów... znaczy sie przeciąć przewód (+) pod maska przy samej żarówce i tam sie podpiąć ?
  • User removed account