Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Delco electronics CDR500. Czy da się uruchomić je w Renault?

22 Paź 2006 12:14 3169 6
  • Poziom 10  
    DOSTAŁEM RADYJKO OD KOLEGI BO WYMIENIAŁ NA TAKIE ŻEBY MU CZYTAŁO MP3 BO TE NIE CZYTA MP3 AUTKO SPROWADZIŁ Z ZZACHODU NIEMAM DO NIEGO KODU I NIEWIEM CZY WOGÓLE ODPALI W MOIM AUCIE BO JA MAM RENAULT A NIE OPLA A TOWE RADIO NIEMA WYŚWIETLACZA
  • Poziom 15  
    będzie działało ale nie bedzie wyświetlacza. aby rozkodować poszukaj kogoś w okolicy to zrobi Ci to fachowo.
  • Poziom 10  
    dzięki bardzo ale widze że dalej mam problem

Dodano po 4 [minuty]:

niewiem nawet ile mi zostało prób czy jest możliwość pominięcia całkowicie tych kodówbo i tak nie widze co będe wpisywać jak ktoś ma jakaś sugestie to prosze o pomoc? tylko bez takich cobym sobie nowy sprzęt kupił dzięki z góry
  • Moderator Radia Samochodowe
    Jak nie znasz prawidłowego kodu nic nie zrobisz ;)

Dopiero po powtórnym wprowadzeniu kodu /1 z 10000/ można kod zawiesić

Szansa trafienia jest nieduża a prób tylko 10 /czekanie na ostatnią próbę 640 minut :!:/
  • Poziom 43  
    Ja radziłbym je sprzedać właścicielowi Opla i niech sam sobie pójdzie do kogoś kto mu odczyta kod bo tutaj nie pomagamy w tym (regulamin) a to nie jest proste radio. W Renault napewno nie będzie dobrze działało i napewno nie obsłuży wyświetlacza renaulta. A do swojego auta to poszukaj oryginalnego radia, są łatwiej dostępne.

SławeK
  • Poziom 10  
    dzięki za rady ale ja się nie podam tak łatwo w najgorszym przypadku jae po prostu wyrzyce bo kto to kupi, ale jeszcze będe szukał pomocy gdzie indzij narazie serdeczne dzięki
    pozdrawiam sosna 34
  • Poziom 43  
    A ja nawet bym z tym nie walczył bo to są różne protokoły komunikacji z wyświetlaczem i nie ma szans na działanie, chyba ze wbudujesz sobie w auto wyświetlacz od Opla. A jakby co to jestem chętny na to radio, szkoda by je popalić. No chyba że jesteś orłem z programowania i potrafisz rozszyfrować komunikację a potem napisać program na procesor który przetłumaczy je.

SławeK