Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic KX-TDA15 a ISDN zewnętrzny z Platana

22 Paź 2006 19:15 1056 4
  • Poziom 15  
    Witam!
    Mam problem z zestawieniem łącza ISDN, które otrzymuję z centrali (niewiem jaki model) ale napewno Platan. Jest to port ISDN zewnętrzny do mojej centrali Panasonic KX-TDA15.
    Moja centrala Panasonic KX-TDA15 widzi go i niby jest wszystko ok, ale działa tylko jeden kanał. Drugi za cholerę nie działa gdy pierwszy jest zajęty i na odwrót. Przy połączeniach przychodzących jest też tak samo.
    Poza tym numer wewnetrzny ISDN pod centralą TDA15 wogóle nie widzi tego ISDN'a z Platana i nie można dzwonić z niego na miasto.
    Słyszałem, ze jest to problem po stronie Platana i nie można go rozwiązać.
    Chcę to potwierdzić.
  • Poziom 33  
    co do linii z centrali Platana to mysle ze jest to wewnetrzny ISDN-owy a nie NT na ktorym masz dwa kanaly ..... i fizycznie uzyskujesz tylko 1 kanal abys mial 2 kanaly potrzebujesz 2 wew. ISDN z centrali Platana......
  • Poziom 15  
    Cytat:
    co do linii z centrali Platana to mysle ze jest to wewnetrzny ISDN-owy a nie NT na ktorym masz dwa kanaly ..... i fizycznie uzyskujesz tylko 1 kanal abys mial 2 kanaly potrzebujesz 2 wew. ISDN z centrali Platana......

Czy to znaczy, że na wewnętrznym ISDN Palanta nie można uzyskać obu kanałów jednocześnie???
  • Poziom 33  
    z tego co mi wiadomo to nie ..... ale moge sie mylic....... :)
  • Poziom 19  
    Jeżeli to jest Platan Sigma to można. Kwestia ustawienia centrali.