Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

z jakiego satelity CYFRA i POLSAT

infra 23 Oct 2006 19:18 106058 7
    infra
    Level 15  
    witam, chcialbym sie dowiedziec czy CYFROWY POLSAT, lub CYFRA PLUS sa nadawane z tego samego satelity co angielski SKY. mam dostep do anteny ustawionej na SKY ale bez mozliwosci jej przestawiania i chcialbym wiedziec czy jak podlacze jakis z polskich dekoderow POLSAT lub CYFRA to bedzie mi odbierac poprawnie.
    Hirek2
    Level 25  
    Pakiet SKY Digital nadaje z satelity Astra 2A/2B/2D (28,2°E) a, C+ i Polsat z Hotbird 2/6/7A/8 (13°E) więc nie da rady.
    infra
    Level 15  
    nie da rady??? hmmm no to szkoda, a czy gdyby podlaczyc jakis zwykly dekoder satelitarny to daloby sie znalezc na tym satelicie jakies polskie programy?
    jezrdna
    Level 21  
    Załóż drugi konwerter w "zezie"
    michal_wichita
    Level 2  
    ja tez chce przestawic swoja antene na c+
    prosze odokladne parametry , chce zobaczyc moze maja cos nie zakodowane , zamierzam kupic dekoder ale chce sprawdzic czy sobie poradze z ustawieniem anteny, dzieki
    zabbii
    Level 16  
    Tak jak przedmówca napisał - zrób na antenie "zeza" (temat katowany bardzo dużo razy więc znajdziesz na forum jak to zrobić.
    Hot Bird ma mocne wiązki i nawet przy małych antenach odbiór powinien być poprawny nieważne z którego satelity (programy C+ i CP nadawane są z tych trzech Hot Bird'ów): Hot Bird 6, Hot Bird 8 czy Hot Bird 9.
    Jak precyzyjnie ustawisz konwerter to nie powinno być problemu z odbiorem HB.
    KazekTP
    Level 15  
    HotBird. Przez niego platformy przesyłają uprawnienia na kartę itp.
    zabbii
    Level 16  
    @michal_wichita

Jak chcesz z Hot Bird'a oglądać darmowe programy to jest ich nawet dużo na Liście w wielu językach. Jeżeli chcesz oglądać polskie to już jest ich tylko kilka i to takie niszowe. Tu masz Listę z wszystkimi darmowymi kanałami na wszystkich satelitach (głównie HB i A) możesz sobie ustawić satkę na co chcesz. Zawsze możesz kupić dekoder C+, CP lub N bo wszystkie te platformy nadają z Hot Bird'a.