Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy to jest wzm. antenowy ??

pavulon 23 Oct 2006 20:06 1527 4
    pavulon
    Level 21  
    Witam serdecznie.

Niedawno zakupiłem na jednej z aukcji internetowych "wzmacniacz antenowy" do samochodu VW GOLF III. Tak przynajmniej było napisane.
    Kupiłem to bo jeżeli to jest wzmacniacz i będę wiedział jak go podłączyć to przyda mi się w samochodzie.

Mam nadzieję, że ktoś rozpozna to urządzenie, a jeśli nie to dojdziemy jak to podłączać (jeżeli to wzm.)

Poniżej zdjęcia. Jeżeli trzeba, prześlę więcej dokładnych zdjęć.

Jeżeli zamieściłem temat w nieodpowiednim miejscu to bardzo przepraszam, ale wydaje mi się, że ten dział jest odpowiedni do tego :)
    mxs
    Level 26  
    Wzmacniacz antenowy/rozumiem że miał być do radioodbiornika/
    to na 99% nie jest.
    Czy tam jest radiator,czy żle widać?
    as
  • Helpful post
    kooperator
    Level 20  
    Tak to jest między innymi wzmacniacz antenowy do samochodu ale tu w tym przypadku anteną jest ogrzewanie tylnej szyby , stąd tyle złącz i kostka. Najprawdopodobniej kostka zasila szybę. Wejście 1-pinowe jest do zasilania wzmacniacza napięciem z radia a 2-pinowe to zasilanie szyby. Jest tam wbudowany separator napięcia ogrzewania szyby od toru antenowego. Często takie urządzenia wykorzystywane są w autach kombi.
    sp7mfu
    Level 20  
    Podaj oznaczenia, nieczytelne na fot ..39, ale podejrzewam, że kooperator ma rację.
    pavulon
    Level 21  
    Dziękuję za dyskusję, nie wiem co to jest nadal ale nieistotne. Prosiłbym o zamknięcie tematu.