Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW 730 92 - mruga kontrolka airbag - jak skasować błąd?

czar 25 Paź 2006 10:56 1853 4
  • #1 25 Paź 2006 10:56
    czar
    Poziom 15  

Witam Problem dotyczy tego ze po odpaleniu silnika mruga kontrolka airbag.
    Podłączałem alarm do tego samochodu i po złozeniu wszystkiego i odpaleniu nic nie było niechcący przesunąlem tylko fotel kierowcy i nic wiecej nie ruszałem odpaliłem przestawiłem auto i wszystko ok. przyszedł własciciel auta ustawił sobie fotel odpalił samochód i kontrolka zaczęła mrugac. Znalazłem tutaj na elektrodzie ze ktos w oplu miał taki sam problem własnie po ruszeniu siedzeniem. Nie wiem ile poduszek jest w tej bmw. Czy jest jakis sposób wykasowania błędu (bo to podejżewam) innym sposobem niż podłączenie pod komputer.
    Dziękuję Pzdr

0 4
  • #2 25 Paź 2006 12:20
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 25 Paź 2006 17:50
    czar
    Poziom 15  

A jaka moze byc przyczyna takiego zachowania. Jeszcze powiem tyle ze za głosnikeim przy nodze kierowcy jest zółta kostka okrągła i była ona rozłączona. Moze mi powiedzec ktos od czego ona jest?? Znalazłem ją tam ponieważ podpinałem sie pod centralny zamek tam. i nie weim od czego ona jest ale napewno jak podniosłem te przewody to była ona juz rozłączona.
    Pzdr

0
  • #4 25 Paź 2006 17:57
    manta
    Poziom 39  

Połączyłeś tą kostke ?

0
  • #5 25 Paź 2006 18:18
    czar
    Poziom 15  

Najpierw nie złożyłem wszystko odpaliłem odstawiłem auto bo nic sie nie paliło. Potem jak przyszedł klient i przesunął fotel to mówi ze kontrolka sie airbag`u pali i mówie moze ta kostka rozebrałem przy nim i ja podłączyłem ale tak samo się zachowuje, a nie mam interfejsu do tego auta i nie moge sprawdzic na kompie.

0