Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio alpha z Volkswagena. Czy jest to dobre radio???

Lazaro11 25 Oct 2006 20:52 2453 4
    Lazaro11
    Level 10  
    Witam mam problem z radiem.
    Problem tkwi w tym że nie wiem czy Alpha produkuje dobre radia, a tak naprawdę nie wiem co z nim nie tak ciągle gdy go podłączam pod 12V to przepala się bezpiecznik. Jeżeli ktoś wie co jest tego powodem proszę o pomoc. Z góry dzięki za pomoc.:D:D:D:D
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    SlaweK
    Level 43  
    Producentów modelu Alpha do VW był Blaupunkt, Grundig, Philips, Hitachi, Panasonic, Sony... Występowały one w przynajmniej trzech liniach wzorniczych do różnych generacji aut. W sumie kilkadziesiąt modeli z nazwą Alpha.
    A co do palenia bezpiecznika to albo żle coś robisz albo już uszkodziłeś radio bo widzę po tym opisie że nie masz o tym zielonego pojęcia. Plusy do radia są dwa, trzy a czasem aż 4 zależnie od modelu. Zleć tą robótkę komuś kto się na tym zna bo szkoda radyjka. Podłączenie radia jest trochę bardziej skomplikowane niż wkręcenie żarówki.

SławeK
    SlaweK
    Level 43  
    Od przodu poznasz tylko linię wzorniczą ale producenta już nie, nie mówiąc o wersji. A może nie morze tylko pomorze pomoże ? ;) ;) ;) Jaka ortografia taka pomoc.

SławeK
    Lazaro11
    Level 10  
    Sory za ortografie ale nie wiem jaki ma symbol te radio popytam sie kolesi z allegro może mi powiedzą jaki to model.:D