Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ford galaxy 2.0 benz 96r.jak rozpiska do alarmu

26 Paź 2006 14:39 3374 17
  • Poziom 12  
    witam.potrzebuje rozpiski gdzie sie wpiac do sam.alarm
  • OptexOptex
  • Użytkownik usunął konto  
  • OptexOptex
  • Poziom 12  
    moze ktos ma po polsku.chodzi mi o migacze,central,domykanie
  • Poziom 32  
    migacze pewnie czarno ziel i czarno biały jak w vw - poza tym to straszna druciarnia za skrzynką bezp
  • Poziom 33  
    pkhenr napisał:
    migacze pewnie czarno ziel i czarno biały jak w vw - poza tym to straszna druciarnia za skrzynką bezp
    Co za 'druciarnia' bo nie bardzo kumam o co biega? 8-O
  • Poziom 32  
    No ja też nie bardzo...
  • Poziom 32  
    a patrzyłeś kiedyś za skrzynkę bezpieczników i trochę do góry,może tylko w tych które ja widziałem było tyle przewodów....ale to gościa nie zbawi --natomiast podpowiem że może być jako ułatwienie zamontowany wył pod klapą koło zawiasa po stronie kierowcy---też może tylko mnie się to przytrafiło
  • Poziom 33  
    Nie nie widziałem nigdy skrzynki bezpieczników z tyłu :roll: A co tam jest dużo kabli?To ty nie widziałeś dużo kabli jeszcze.A jesteś instalatorem czy robisz to hobbistycznie?A ten włącznik jest od oryginalnego systemu alarmowego.Nikt go nie montował na własną rękę.
  • Poziom 32  
    a ja nie pisze że go ktoś montował ,ważne że może być i to jest pomocne przy montazu ....!.a skąd wiesz że nie widziałem dużo kabli jak nie widziałeś ile jest w tym miejscu o którym pisałem , a poza wszystkim nie wniosłeś nic swoimi postami ,próbujesz się czepiać a być może nie wiele widziałeś
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 33  
    Ja się nie czepiam tym razem.Zdziwił mnie ten post z kablami więc się grzecznie zapytałem o co biega.
  • Poziom 10  
    Witam,
    Proszę o pomoc, potrzebuję rozpiski kabli (zapłon, funkcja komfort) do w/w samochodu.
    Dziękuje i pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    W/g opisu w mojej opini mam podpiąć przewód (komfort 30 sec.) ze sterownika alarmu na przewód zamykający centralny zamek.
  • Poziom 10  
    W galxy zamek jest sterowany plusem, natomiast funkcja komfort w centralkach alarmowych jest na minusie.
  • Poziom 28  
    Kol Wacork, czy jest to problem ?
  • Poziom 33  
    Kiedyś taki mądry człowiek.Na bank mądrzejszy od nas wymyślił przekaźnik.Takie kwadratowe pudełeczko.Mam nadzieję,że wiesz co to jest.