Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Girderem irda Proszę o pomoc

26 Paź 2006 19:19 1029 8
  • Poziom 27  
    Witam.
    Zrobiłem sobie odbiornik IrDa pod port com, zainstalowałem Grindera i niby działa wszystko dodałem swoje polecenia ale czasem reakcja komputera na klikniecie pilota jest na tyle długa ze az irytujaca. Jest jakis sposób wyeliminowania tak długiej reakcji??
    uzywam Grinder 3.3.10 + igor plug.
    I moze posiadacie wsady .GML dla programow:
    JetAudio i Best Player??
  • Poziom 22  
    co znaczy ze reakcja jest strasznie dluga??

od razu wczytuje kod i program dlugo reaguje do ktorego zostalo rpzekazane polecenie, czy jak?
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    no wiec tak ustaw czekanie klawisza na 500
    to jest hmm... obok delay cos takiego pisze, poprostu pilot wysyla 4 sygnalu a nie 1 i musisz girderowi ograniczyc odbieranie i przekazanie do systemu, mialem to samo!

Dodano po 1 [minuty]:

to nie jest to dlugie pole, tylko to krotkie, tam gdzie wczytujesz kod z pilota i podajesz co on robi!
  • Poziom 22  
    nie nie znam, ustawiam wszystko recznie, zwloka repetycji to to samo to delay (opoznienie odczytania nastenego sygnalu) pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Pliki z definicjami do popularnych programow takich jak np. winamp sa na stronie http://www.promixis.com/downloads.php (musisz kliknac na download potem na girder 3 plug-ins i potem wybrac Girder Program Definitions). Oczywiscie bedziesz musial jeszcze przypisac kody klawiszy swojego pilota do konkretnych funkcji