Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Kiel CD32-CD ERROR

Ralfi_ch 26 Paź 2006 19:24 5663 9
  • #1 26 Paź 2006 19:24
    Ralfi_ch
    Poziom 12  

witam,zakupilem ostatnio blaupunkta,wszytko ck po za jedna rzecza ,mianowicie nie zawsze ale zdarza sie ze nie moge odtworzyc w nim plyty gdyz pokazuje mi sie komunikat "CD ERROR" i wtedy nie moge sie z nim dogadac,co moze byc grane z nim,slyszalem ze wlasnie przy blaupunktach tak sie dzieje tytlko czy da sie z tym zrobic??

0 9
  • #2 26 Paź 2006 19:36
    Romek_xx
    Poziom 24  

Niestety z takim modelem też miałem kłopot, zakupiłem samochód w którym był zamontowany, mam do niego kod, ale w czasie jazdy samochodem zgasło w nim wszystko, po jakimś czasie zaczęło się pomału pokazywać, teraz nie można wprowadzić kodu... po prostu nie reaguje na nic. Na moje pytanie o naprawę w serwisie powiedzieli że może trzeba byłoby go rozkodować trochę nieoficjalnie, a za oficjalną naprawę począwszy od diagnostyki powiedzieli tyle, że zrezygnowałem z naprawy, jeśli u Ciebie siadła mechanika może z dwóch dałoby się jednego zrobić. [/url]

0
  • #3 26 Paź 2006 22:26
    Ralfi_ch
    Poziom 12  

tyle ze mi wszystko chodzi dobrze,tylko czasem wlasnie wyskauje CD error i to mnie troche drazni

0
  • #4 29 Paź 2006 12:44
    Ralfi_ch
    Poziom 12  

widze,ze na tym forum nikt nie ma pojecia z tym co opisalem,a myslalem ze znajde tutaj choc jedna osobe ktora zna sie na elektronice:/

0
  • #5 29 Paź 2006 12:56
    Bynio
    Poziom 16  

Kolego, jeśli szukasz odpowiedzi na swoje pytanie nie podając jednocześnie co sprawdziłeś; ba - nie napisałeś nawet czy to radio otwierałeś to nie dziw się że nikt Ci nie odpowiedział. Na tym forum są nieprzeciętne "mózgi" ale wierz mi że mają oni ciekawsze zajęcia niż dopytywanie się o podstawowe rzeczy dotyczące Twojego problemu. Napisz więc co sprawdziłeś; czy płyta jest prawidłowo osadzana w mechaniźnie, czy wszystkie prowadnice i zębatki są w porządku i co mechanizm robi kiedy wyskakuje ten błąd.

0
  • #6 29 Paź 2006 20:20
    Ralfi_ch
    Poziom 12  

Kolego no wiec pisze jak sprawa wyglada... Wsiadam do samochodu zalanczam moj panel,ktory nie jest nawet porysowany ,wyglada jak nowy,nastepnie wciskam niebieski guziczek z prawej strony po czym widze iz radio mi gra ,ale w radi czesto lipne kawalki leca wiec wyjmoje ze schowka swa plyte po czym wkladam ja do srodka,niestety trzeba prawie cala plyte wlozyc zeby odtwarzacz sam ja pobral,przy soniaku troche plyty wlozylem i juz ja samoczynnie wsysalo do srodka.Plyta znajduje sie juz w srodku lecz po chwili slysze taki dzwiek jakby sie slizgala podobny efekt gdy wklada sie zupelnie porysowana plytke ,chwile sie pomeczy po czym wyskakuje informacja "CD ERROR" .i wtedy sie wkurzam to wylaczam radio po czym znow wlanczam i nawet kilka razy takw koncu sciagam panel ktory wydaje mi sie zbyt cieply,mozna powiedziec ze az goracy.W koncu za kolejnym razem wlanczam radio i chodzi bez zarzutu nic nie pisze ladnie smiga po godz sluchania nie jest tak cieple jak w 5 min poprzednio, i z tad moje pytanie,o ciul chodzi temu radio ze raz wymiata elegancko a raz nie idzie sie z nim dogadac.A wiec jesi na tym forum jest jakis "mozg" to prosze powiedz co jest grane,bo czasem ten problem mnie dreczy zwlaszcza jak jade z kims.:D :sm3:

0
  • #7 30 Paź 2006 08:30
    Bynio
    Poziom 16  

Nadal radia nie otworzyłeś!! Najlepsza dla Ciebie rada w tej chwili to wizyta w serwisie RTV bo w ten sposób w jaki to opisujesz do niczego nie dojdziemy.

0
  • #8 30 Paź 2006 09:56
    Ralfi_ch
    Poziom 12  

osobiscie radia nie otwierałem,ogladajac je szczegolowo nie widze zadnych sladow po ktorych monza bylo by stwierdzic ze bylo otwierane

0
  • #9 02 Lis 2006 12:09
    Ralfi_ch
    Poziom 12  

Szkoda sensu,temat uwazam za zamkniety

0
  • #10 14 Sty 2009 17:54
    c5gen
    Poziom 1  

silniczek ci padl co napedza plyte cd,tez tak mialem w sony ,na poczatku komunikaty cd error a pozniej siadlo zupelnie,do wymiany silniczek co napedza cd,zwroc uwage czy jak wrzucisz cd to sie ona kreci.Jezeli nie to juz mowilem - silniczek napedzajacy cd

0