Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alton 110 i wzmacniacz Diora WS 4422 ??

26 Paź 2006 22:33 1655 3
  • Poziom 10  
    Co sądzicie o takim zestawie Alton 110 i wzmacniacz Diora WS 4422, jedyna wada to porwana membrana w jednym glosniku niskotonowym.
    Chcialbym jakis zestaw 5.1, co byscie polecali do tych kolumn, jak to rozbudowac?
    Ewentualnie calkiem cos nowego, co sądzicie o tym: http://allegro.pl/item135319912__power_zestaw_kina_5_1_sub_akt_wzamcniacz_5ch.html , oprócz tego zainteresowalo mnie http://allegro.pl/item135038021__voice_kraft_vk_6000_5_kolumn.html (przynajmniej ladnie wyglada ;p )
    Zestaw ma sluzyc do sluchania muzyki i przy ogladaniu filmow.
    Wspomne jeszcze ze moj pokoj ma 16 m2, a jesli chodzi o kase to ok. 500-600 zl
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Wymien membranę, bo za niedlugo porzegnasz się z całym układem magnetycznym.

na prziody spokojnie możesz mieć Altusy, bo i tak kupisz subwoofer.

Co do Voice Krafta, odradzam. lepiej złożyć z uzywanych firm wartych swych cenych nawet w formie uzywki.

tak na tyły kup glośne 4omowe Phase Zero albo Phase Two z Quadrala (88dB przy 1W co daje jakieś 91dB przy 2,83V) czyli głośno jak na małe glosniczki. No i mają 40W prawdziwe a nie naklejone na Tajwanie. jak Phase Zero na razie jest to moj najlepszy zakup na allegro. Szczególnie jesli chodzi o jakosć wysokich tonów. Są to małe tylne kolumny efektowe. W sumie żaluje, że 4 sztuk nie kupiłem. Głosnik ma tylko 12cm byle czym ladnie to nagłośnisz. I poczujesz bardzo dokładny dźwięk.

nie kupuj, Alphard, Dibejsi, VoiceKraft, Clatronic, KBR, AudioMega, nowy CAT... Bo to ni jak ma się do jakości.

Lepiej używane JBL, yamaha, Jamo, Tonsil czasami za śmieszne 180-200 złotych kupisz niesamowity produkt.
  • Poziom 10  
    Ja posiadam Altony 110 i dopiero po małych przeróbkach można zobaczyć na co stać te kolumny Tonsila! Proponowałbym kupić małe kolumny Tonsila na tył oraz zmontować centralny samemu ( polecam przetworniki Tonsila ; ). Moim zdaniem jak się ma dobrze ustawione Altony w pokoju o pow. 16 m 2 to sub będzie zbędny!